Скандальному багатію Олегу Бахматюку загрожує нова справа про шахрайство на один мільярд доларів

Автор: Вадим Войтик

02 Oct, 2022 11:10

Поділитись публікацією
Скандальному багатію Олегу Бахматюку загрожує нова справа про шахрайство на один мільярд доларів

Аграрному мільярдеру Олегу Бахматюку з Івано-Франківська звинувачують у використанні ним шахрайських схем для виведення майже 1 млрд доларів активів з UkrLandFarming Plc.

Про це повідомляє Bloomberg, пише “Економічна правда”.

Інвестиційна компанія Gramercy Funds Management LLC і пов’язані з ним фонди та рахунки стверджують, що Олег Бахматюк та інші вчинили шахрайство, яке вплинуло на Gramercy як на найбільшого власника облігацій UkrLandFarming і Avangardco.

Gramercy, очолювана Мохамедом Ель-Еріаном, стверджує, що Бахматюк і його спільники використовували складні схеми для виведення майже 1 млрд доларів активів з UkrLandFarming Plc на Кіпр і Вайомінг (США), тримаючи їх поза досяжністю власників облігацій. 

Читайте також: Бахматюк розповів, як прийшов у бізнес, і як став “яєчним королем” завдяки Вишиванюку

Бахматюк, 48-річний власник UkrLandFarming — одного з найбільших виробників яєць у Європі — подав клопотання про закриття справи, що стало його першим публічним визнанням процесу. 

Наразі Бахматюк знаходиться у Відні, оскільки в Україні його звинуватили в розкраданні 1,2 млрд гривень (32,8 млн доларів) стабілізаційних кредитів, наданих VAB банку, яким він володів.

Читайте також: Окупанти зруйнували найбільшу птахофабрику Бахматюка

Теги: