Скандальну дорогу Озеряни-Рожнів почнуть ремонтувати у липні (ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

17 Jun, 2021 12:11

Скандальну дорогу Озеряни-Рожнів почнуть ремонтувати у липні (ВІДЕО)

Дорогу Озеряни-Рожнів, яку кілька днів перекривали обурені жителі, почнуть ремонтувати на початку липня 2021 року.

Читайте також: Спека і вагітність, або як майбутній мамі пережити літо: поради франківської лікарки

Про це повідомив голова Івано-Франківської облдержадміністрації Андрій Бойчук.

Як пояснив очільник ОДА, Івано-Франківська обласна державна адміністрація створила новий підхід до формування переліку доріг місцевого значення, що будуть ремонтуватись. Після детального аналізу було складено список автошляхів, які у 2021 році відновлюватимуть першочергово.

У цей перелік ввійшла і дорога Озеряни-Рожнів, зокрема ділянка від села Озеряни до Обертина. Наразі виготовляється проєктно-кошторисна документація об’єкту, адже без цього ніхто не дасть кошти та не візьметься за проведення капітального ремонту. Поки йде процедура виготовлення ПКД, в ОДА вирішили зробити на цьому автошляху поточний ремонт, оскільки він знаходиться у непроїзному стані.

“Ми розуміємо людей, які хочуть нормальної дороги. Готові у будь-який момент починати конструктивний діалог. Але реагувати на маніпуляції ми не будемо. Тому перекривати дорогу, щоб добитися бажаного – погана ідея”, – каже Бойчук.

16 червня перший заступник голови Івано-Франківської ОДА Андрій Ярмольський зустрівся із протестувальниками, що перекрили дорогу в Озерянах. Спільно вони обговорили стан справ із різних сторін та порозумілися.

“На жаль, побачили, що у цю ситуацію втручаються треті сторони з певними політичними інтересами.

Щоправда, результату вони від цього не отримають. Адже наголошую ще раз, ремонт ділянки дороги Озеряни-Обертин є у плані на 2021 рік. Поточні роботи мають розпочатись на початку липня”, – каже управлінець.

До речі, на іншій ділянці дороги Озеряни-Рожнів між селами Заболотів та Рожнів уже відбуваються роботи. Там триває капітальний ремонт автошляху. Капремонт планується і на ділянці Обертин-Заболотів. Проєктно-кошторисна документація по цьому об’єкту вже виготовлена. Цьогоріч планують провести відповідний тендер.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry