Скандальний нардеп Тищенко влаштує слідчий “трибунал” в Івано-Франківську

Автор: Вадим Войтик

16 Mar, 2023 21:41

Поділитись публікацією
Скандальний нардеп Тищенко влаштує слідчий “трибунал” в Івано-Франківську

У п’ятницю, 17 березня, в адміністративному приміщенні будівлі по вул. Грушевського, 21 в Івано-Франківську проанонсоване засідання слідчої “лісової” комісії Верховної Ради під орудою народного депутата Миколи Тищенка. 

Засідання розпочнеться з 12 години.

На запитання Галки про подію, у пресслужбі Івано-Франківської ОВА відповіли, що не знають про проведення такого заходу.

Водночас кілька джерел у лісовому відомстві та місцевій владі підтвердили виданню, що засідання комісії Тищенка планується. Організатори зверталися у пошуках приміщення для роботи в обласної та міської ради. До слова, завтра в Івано-Франківську запланований масштабний аукціон на підтримку ЗСУ, організований місцевою ОВА.

Верховна Рада України на засіданні 18 жовтня минулого року проголосувала за Постанову про утворення Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування можливих фактів неефективної діяльності Державного агентства лісових ресурсів України, Державного агентства водних ресурсів України та Державної екологічної інспекції України, їх територіальних органів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери їх управління, які могли призвести до зменшення надходжень до державного та місцевих бюджетів.

Автор постанови Микола Тищенко у записці до постанови додає, що ТСК “дозволить встановити причини недоотримання надходжень до Державного та місцевих бюджетів внаслідок неефективної діяльності Державного агентства лісових ресурсів України, Державного агентства водних ресурсів України та Державної екологічної інспекції України, їх територіальних органів, підприємств, установ та організацій, що належать до сфери їх управління, а у випадку підтвердження інформації – повернути недоотримані доходи та направити відповідні видатки на забезпечення виконання державою своїх функцій”.

Нагадаємо, 26 січня посольство України в Таїланді анонсувало зустріч Миколи Тищенка з представниками української громади в готелі Novotel. Через скандал з поїздкою Тищенка звільнили з посади заступника голови фракції «Слуга Народу» і виключили із партії.

23 січня РНБО заборонила чиновникам виїзд за кордон без поважної причини.

 

Читайте також: Скандальна ОВК №87 відновила роботу і одразу ж взяла "тайм-аут" (ВІДЕО)

Теги: