Сказала, що буду голодувати на КПП, поки зі мною не укладуть контракт, – юна бійчиня прикарпатської “десятки”

Автор: Костинюк Олександр

23 Гру, 2019 12:40

Сказала, що буду голодувати на КПП, поки зі мною не укладуть контракт, – юна бійчиня прикарпатської “десятки”

Військові 10-ої окремої гірсько-штурмової бригади розповіли про свого “ангела-охоронця” – юну дівчину-парамедика Катерину. 

Молодший сержант Катерина на війні з 2017 року. За першою обліковою спеціальністю ця дівчина була кулеметницею, однак зараз у своєму взводі вона виконує обов’язки парамедика, інформує “Галка” з посиланням на фб-сторінку Операції об’єднаних сил.

“На вибір дівчини стати військовою вплинув приклад батька, який присвятив життя службі на флоті. Дівчина ще з дитинства полюбляла приміряти офіцерський кашкет. Після закінчення школи дівчина звернулася до місцевого військкомату, де вона отримала направлення до навчального центру в Старичах”, – йдеться в повідомленні.

Там їй відмовили, посилаючись на юний вік, та порекомендували спробувати у 169-му навчальному центрі “Десна”.

“Коли й там мені відмовили, я влаштувала голодування прямо на контрольно-пропускному пункті. Сказала, що нікуди не піду, поки зі мною не укладуть контракт. Командування навчального центру навіть мамі моїй зателефонувало. Але я твердо стояла на своєму, і це дало результат”, – розповідає Катерина.

Тож, після успішно складених іспитів, дівчину зарахували на курс молодого бійця. Вже за кілька місяців вона потрапила служити у гірсько-штурмову бригаду.

Згодом дівчина закінчила курси з тактичної медицини, де швидко опанувала спеціальність та навчилася професійно діяти в будь-якій ситуації.

“Бойові побратими розповідають, що поміж собою називають Катерину “ангелом-охоронцем”. Адже вона в разі загострення бойової обстановки готова завжди, навіть під обстрілами, прийти на допомогу”, – додають на фб-сторінці ООС.

Наразі дівчина виконує бойові завдання у складі свого підрозділу на приазовському напрямку.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry