Sklyanka.lab: юні екоактивісти з Калуша зібрали потрібні кошти, аби розширити майстерню з переробки пляшок

Автор: Зелінська Таня

20 Sep, 2021 13:15

Sklyanka.lab: юні екоактивісти з Калуша зібрали потрібні кошти, аби розширити майстерню з переробки пляшок

Як писала “Галка” раніше, юні екоактивісти з Калуша роблять із пляшок предмети побуту: щоб справа набула масштабів, лабораторії потрібна допомога.

Читайте також: Склянки, свічки, вази: як брати з Калуша перетворюють пляшки у предмети побуту та декору (ФОТО, ВІДЕО)

Хлопці збирали гроші, аби масштабувати майстерню, проводити лекції та майстер-класи для дітей, проводити екоакції та виготовляти сувенірну продукцію. Найперше була мета зібрати 100 000 гривень, але за час кампанії їм це не вдалося. Тому хлопці за лічені дні налаштувалися зібрати 50 000 гривень, бо тоді Міжнародний фонд “Відродження” так само дофінансує ще стільки ж коштів.

Сьогодні Олег Кіндрацький на офіційній сторінці Sklyanka.lab поділився емоціями від успішного збору коштів – 65 650 тисяч гривень:

“Ми успішно закінчили збір коштів! Зібрали 66% від початкової суми! Це перший проєкт у Калуші, який отримує фінансування шляхом збору коштів на краудфандингу!

Було страшно, в один період не вірили, що вдасться зібрати кошти навіть щоб перейти на гнучке фінансування. Зібравшись з думками «Ми маємо це зробити» рухались далі. Найцінніше це люди, які у нас повірили, навіть не кажучи про суми, а приймаючи факт того що вони готові фінансово тобі допомогти, ЛЮДИ У НАС ПОВІРИЛИ.

Зараз безмежно щасливі, що успішно завершили другий етап.

Наразі заповнюємо аплікаційні форми на підпис про грантування з Міжнародний фонд “Відродження”. Як підпишемо, дамо знати!”, – йдеться у дописі.

ЧИТАЙТЕ ІНТЕРВ’Ю: Склянки, свічки, вази: як брати з Калуша перетворюють пляшки у предмети побуту та декору (ФОТО, ВІДЕО)

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry