“Скриньки здоров’я” із захистом для медиків отримують громади Прикарпаття (ФОТО)

Автор: Застава Максим

10 Jun, 2020 12:09

Поділитись публікацією
“Скриньки здоров’я” із захистом для медиків отримують громади Прикарпаття (ФОТО)

Прикарпатські громади розпочали отримувати «Скриньки здоров’я» від Програми «U-LEAD з Європою» в рамках проєкту «Підтримка об’єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19».

Читайте також: Шість мільйонів дали Печеніжинській ОТГ на ремонт доріг

Гуманітарний вантаж днями вже отримали у Печеніжинській і Тлумацькій громадах, інформує пресслужба облдержадміністрації.

«Завдяки співпраці Тлумацької громади із «Карітас Україна» та Програмою U-LEAD наші медики додатково отримали засоби індивідуального захисту. Впевнені, що спільними зусиллями ми зможемо не тільки здолати COVID-19, але реалізувати плани розвитку нашої ОТГ», – зазначив голова Тлумацької громади Роман Круховський.

Захисні засоби, які отримали громади, одразу передають медикам, які мають найбільший ризик захворіти, оскільки постійно контактують із хворими на коронавірусну інфекцію.

«Скриньки здоров’я» стануть важливою підтримкою в цей непростий час. У набори входять найнеобхідніші засоби. Дякуємо за підтримку, віримо, що спільними зусиллями подолаємо всі негаразди», – каже голова Печеніжинської громади Ігор Довірак.

Загалом понад 900 сільських та селищних ОТГ, а також громад малих міст, отримають 1900 захисних наборів. До «Скриньок здоров’я» входять безконтактні термометри, дезінфікуючі засоби, респіратори, рукавички, окуляри, а також халати та маски.

«В рамках наших постійних зустрічей з донорами програми та українськими партнерами, стало зрозуміло, що підтримка громад захисними наборами допоможе місцевим медичним працівникам краще впоратись із кризою, спричиненою COVID-19. Ідея полягала в тому, щоб підтримати громади в сільській місцевості», – наголошує директор Програми «U-LEAD з Європою» від GIZ Бастіон Файгель.

Також програма підтримує 11 малих підприємств в 6 областях України, які працюють у сільських, селищних громадах та малих містах. Вони вже розпочали пошиття 300 000 масок, які також будуть передані у громади, щоб підтримувати їх здоровими.

Програма «U-LEAD з Європою» підтримує децентралізацію та регіональну політику в Україні, реалізується за участі ряду донорів та спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею і Швецією.