Скрипаль-віртуоз презентував композицію до Дня святого Валентина (ВІДЕО)

Автор: Дубінець Вікторія

12 Лют, 2018 18:08

Поділитись публікацією
Скрипаль-віртуоз презентував композицію до Дня святого Валентина (ВІДЕО)

До Дня всіх закоханих і на підтримку свого першого Всеукраїнського туру відомий скрипаль Святослав Кондратів презентував нову романтичну композицію “Legzira” та відео до неї.

Зйомки відбулись на березі Атлантичного океану, на честь якого і названа композиція – “Legzira”.

“Це вражаюче місце. Його часто називають восьмим чудом світу. Тут перед тобою постає картина одвічного протистояння двох стихій – Землі та Води. Ми так захопились зйомками, що втратили відчуття реальності і ледве не опинились відрізаними від берегу. Доступ до деяких локацій, колоритних арок у скелях був доступний тільки під час відливу. Коли почався прилив ми ще постійно хотіли щось відзняти і ледь не прогавили час повернення”, – прокоментував реліз Святослав Кондратів.

Аранжувальником композиції став Саша Шен – незмінний саундпродюсер всіх раніше представлених композицій Святослава.

Композиція “Legzira” увійде до 2 альбому авторського проекту Святослава Кондратіва #СвітОчимаСкрипаля.

З самим проектом вже мали змогу познайомитись любителі сучасної інструментальної скрипкової музики під час першої частини I Всеукраїнського туру в Чернівцях, Івано-Франківську, Львові, Луцьку, Тернополі, Рівному, Червонограді, Вінниці.

Уже в березні на скрипаля чекають в Полтаві, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Кременчуці, Мелітополі, Херсоні, Миколаєві, Кропивницькому, Кривому Розі й Черкасах.