“Скромна” та нечисленна: якою була ювілейна всеукраїнська проща до Зарваниці (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

20 Jul, 2020 17:10

“Скромна” та нечисленна: якою була ювілейна всеукраїнська проща до Зарваниці (ФОТО)

19 липня відбулася ювілейна 25-а всеукраїнська проща до Зарваниці.. З огляду на карантинні обмеження, паломники, які багатотисячним потоком прибували минулими роками до Зарваниці на прощу, цьогоріч єдналися в молитві наживо через онлайн-трансляцію.

Читайте також: У Києві презентували факсимільне видання Галицького Євангелія (ФОТО)

Всеукраїнська проща до Зарваниці, яка минулими роками вирізнялася присутністю величезної кількості паломників як з України, так із-за кордону, цього року відбулася набагато скромніше, інформує “Галка” з посиланням на сайт Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, який, з огляду на непрості епідемічні обставини, просив вірних залишитися вдома і брати участь у прощі онлайн, під час паломництва до Зарваниці подякував мирянам за те, що дослухалися до його голосу і пройшли дорогою самостійно.

“Я хочу подякувати всім тим, які духовно єдналися з нами в молитві наживо через онлайн-трансляцію з різних куточків України і світу. Сьогодні ми за всіх вас, невидимо тут присутніх, приносили цю безкровну жертву Тіла і Крові нашого Спасителя, – сказав архиєрей і додав: – Складаю подяку тим, що транслювали це богослужіння: державним телеканалам, нашому “Живому телебаченню”, усім операторам, режисерам, які зробили можливим широкий доступ до цієї духовної події”.

Нечисленним паломникам, які прийшли до Зарваниці для участі в божественній літургії, Святослав висловив свою вдячність за дотримання карантинних обмежень, зокрема соціальної дистанції, використання масок та дезінфекційних засобів.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry