Слава Богу, що мають: Марцінків прокоментував багатотисячні зарплати підлеглих

Автор: Вадим Войтик

18 Кві, 2024 19:22

Поділитись публікацією
Слава Богу, що мають: Марцінків прокоментував багатотисячні зарплати підлеглих

Міський голова Івано-Франківська вважає прийнятною високу зарплату керівників комунальних підприємств міста. До початку великої війни він вважав інакше

“Слава Богу, що мають вищу зарплату за мене”, – відреагував Руслан Марцінків на запитання в етері програми “Запитай у влади” на ТРК “Вежа”.

“Моя зарплата – одна з найнижчих в Україні серед голів обласних центрів. Зараз не час високих заробітних плат. Треба економити гроші, – вважає Марцінків.

Але є певні керівники, які несуть велику відповідальність і вони можуть мати дещо вищу заробітну плату. Такі, як Теплокомуненерго, Водоекотехпром, Електроавтотранс. Тобто ті підприємства, в яких велика кількість людей, великі ризики.”

За словами мера зарплату таких керівників обумовлює колективний договір і профспілка. (Це не так, бо оплата праці керівника КП встановлюється контрактом з міським головою, – ред.)

Як показало розслідування “Галки”, більшість високооплачуваних керівників очолюють глибоко збиткові підприємства. Рекордні збитки за 2023 рік отримало комунальне підприємство “Електроавтотранс”, майже 100 мільйонів. “Івано-Франківськтеплокомуненерго” отримало 56 млн збитків. 

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ: Мінус двісті мільйонів: майже всі комунальні підприємства Івано-Франківська безнадійно збиткові, — фактчек “Галки”

 

Читайте також: Франківську бракує майже 300 комунальників: на яких підприємствах найбільше вакансій