Слава Україні, Слава ВДВ. Блакитний берет і «тільник» – символи чоловічої сили і мужності, якими будуть пишатися ваші діти – прес-центр АТО

Автор: Турій Роман

02 Сер, 2014 11:10

Поділитись публікацією
Слава Україні, Слава ВДВ. Блакитний берет і «тільник» – символи чоловічої сили і мужності, якими будуть пишатися ваші діти – прес-центр АТО

Другого серпня в Україні відзначають День Високомобільних Десантних військ. Вперше в історії незалежної України десантники відзначають цей день у бойовій обстановці.

«Шановні воїни-десантники, бойові побратими!

Вперше в історії України ви відзначаєте своє професійне свято – День Високомобільних Десантних військ у бойовій обстановці. Фактично на війні ви в авангарді наших військ. Саме на найбільш складних, небезпечних ділянках десантники сміливо і професійно виконують завдання. Сьогодні, як ніколи вся Україна бачить правдивість девізу ВДВ – «Ніхто крім нас»! Це вже доведено не на плацах військових частин і показових рукопашних боях, а у бойових операціях проти жорстоких і безпринципних найманців, що орудують на Сході нашої Батьківщини.
Десант це своєрідне братерство, міцний колектив де кожен готовий підставити плече другу, прийти на допомогу у скрутну хвилину. Та на жаль іноді і цього замало. У боях загинули ваші побратими, друзі. Ці втрати назавжди залишаться у пам’яті українців. Кажуть, що герої не вмирають – і це правда! Їхня самовідданість, злість до ворога обов’язково прийде до інших бійців із бандитами.
Сьогодні вся Україна знає і підтримує воїнів-десантників. Блакитний берет і «тільник» – символи чоловічої сили і мужності, якими будуть пишатися ваші діти.
Друзі, прес-центр АТО вітає вас із професійним святом і бажає скорішого повернення із перемогою додому. Слава Україні, Слава ВДВ!».

Колектив видання www.galka.if.ua приєднується до привітань. Повертайтесь з перемогою, живими і неушкодженими. Слава Україні!