Словаки готові ділитися досвідом енергозбереження з Прикарпаттям (ФОТО)

Автор: Турій Роман

09 Jun, 2015 17:34

Поділитись публікацією
Словаки готові ділитися досвідом енергозбереження з Прикарпаттям (ФОТО)
9 червня відбулася зустріч першого заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Басараба з представниками Посольства Словацької Республіки в Україні та Генерального консульства Словацької Республіки у місті Ужгород.

Читайте також: Верховинській лікарні передали благодійну допомогу

Упродовж заходу обговорили підготовку до проведення в Івано-Франківську зустрічі керівництва МЗС держав Вишеградської групи, МЗС України та експертів з питань енергетичної безпеки, яка запланована на 22-23 червня.

«Питання енергетичної безпеки – одне з найважливіших, – висловила переконання Генеральний консул Словаччини в м. Ужгород Янка Бур’янова. – У його вирішенні країни Вишеградської групи намагаються бути, як кажуть, на одній хвилі з Україною. В нас є великий досвід у запровадженні заходів з енергозбереження, зокрема використання сонячної, водної енергії, з біомаси. У Словаччині в сфері енергозбереження працює чимало фірм, які виготовляють спеціальну техніку».

Як повідомив Сергій Басараб, в обласної влади також є плани провести енергетичний форум, залучивши до співпраці в плані енергоощадності якомога більшу кількість представників сусідніх країн.

Теги: