“Слово дав – слово взяв”: франківці відреагували на скасування мерією закупівлі 500 FPV-дронів

Автор: Андрій Макітра

08 Гру, 2023 16:10

Поділитись публікацією
“Слово дав – слово взяв”: франківці відреагували на скасування мерією закупівлі 500 FPV-дронів

Франківці у соцмережах прокоментували скасування мерією закупівлі 500 дронів-камікадзе. Нагадуємо, що уповноважений виконавчого комітету Івано-Франківської міськради з питань закупівель скасував придбання 500 FPV-дронів. Причина – обставини непереборної сили.

“На жаль, сумніви справдилися. Переможець тендеру на закупівлю першої партії дронів – підвів. 11 грудня ми очікували на партію 500 пташок. Натомість сьогодні, 7 грудня, ми не маємо навіть угоди з фірмою, що виграла тендер.
Чому? Все просто: учасник не завантажив в систему необхідну документацію”, – написав голова Івано-Франківської ТГ Руслан Марцінків

Галка зібрала найцікавіші з коментарів мешканців громади (цитуємо):

 • Kir Коли розгубився, бо не можеш застосувати звичну схему відкатів на бруківці.
 • Волгін Андріан Наш мер самий кращий в світі. Дякуємо.
 • DK а бруківку не скасували? там схема відточена, вірно?!
 • Іван Гальчук Марцінків хазяїн свого слова: слово дав – слово взяв. Які до нього претензії?
 • Андрей Муравский Бруківка понад усе.
 • Khrystyna Kurtash П***іти- не бруківку класти)
 • Наталія Шкарпетко То нехай ідуть самі воювати!
 • Ігор Рихлевич Злодюги і піарщики! Чекають, щоб мешканці допомогли волонтерам допомогти меру придбати обіцяні ним 1 000 дронів. Слава Меру! Бруківці слава!
 • Людмила Москаленко Можу меру сказати, де брати дрони у надійного поставщика. Але там без відкатів, там усе прозоро і чесно. Нашого мера від такого параліч розіб’є.
 • Назарій Маліборський Мера на мило з депутатами на передок.
 • Chrysler Walter Як завжди не домовились про відкат, тому ” скасування “… Тепер прийдеться ті гроші використати на бруківку, щоб не пропали.
 • Jaroslav Savchenko Сьогодні Марцинків поступив правильно. Дуже багато фірм посередників які нічого не виробляють, але є провладне протеже. І в даному випадку Марцинків правий. Чи може хочете яєць по 17 грн? Чи літній одяг для ЗСУ по ціні зимового? Що ще треба, щоб просвітлити ваш мозок і позбавити ЗЕ залежності!

Як раніше писала Галка, виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради оголосив тендер на закупівлю 500 дронів-камікадзе. Очікувана вартість безпілотників складала 8 250 000 гривень. Переможцем торгів стало ТОВ “ГРУП ІНТРЕЙД” із Дніпра із ціною у 6 845 000 гривень.

Руслан Марцінків висловлював побоювання з того, що фірма-переможець не є виробником, а лише постачальником. Також для мера було сумнівно, що у фірми немає позитивного досвіду постачання такої великої партії дронів. Закупівля 500 коптерів мала стати першою на виконання програми придбання 1000 дронів. Як стверджували в мерії, бюджетну програму про це затвердили ще у 2018 році.

Більше новин про бюджетні розтрати в Івано-Франківську та області читайте у нашому розділі НАПРОЗОРЕНО.

Читайте також: 55% франківців вважають, що місту потрібен новий мер - опитування "Рейтингу" на замовлення IRI