“Слуга Народу” та інші. Які партії підтримала Івано-Франківщина на виборах у Раду (ІНФОГРАФІКА)

Автор: Костинюк Олександр

22 Jul, 2019 11:06

“Слуга Народу” та інші. Які партії підтримала Івано-Франківщина на виборах у Раду (ІНФОГРАФІКА)

В Україні триває підрахунок результатів позачергових виборів до Верховної Ради. 

Станом на 10:30 ЦВК опрацювала 48,16% протоколів. “Галка” наводить перелік політичних партій, за які найбільше голосували на округах Прикарпаття.

На Франківщині найбільшу підтримку має “Слуга Народу” – 31,73% голосів. Друге місце поки у партії “Голос” (14,21%). На третьому місці розташувалося ВО “Батьківщина” (14,01%). Далі – ПП “Європейська солідарність” (12,89%), а замикає п’ятірку лідерів ВО “Свобода” (9,04%).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто йде у Верховну Раду від Прикарпаття (ІНФОГРАФІКА).

Зокрема, по 83 окрузі – в Івано-Франківську – опрацювали 97,05% протоколів з дільниць. П’ятірка лідерів на чолі з ПП “Слуга Народу” виглядає так:

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дякую кожному мешканцю Франківська, – Савчук прокоментувала свою перемогу в Івано-ФранківськуСторожук визнав поразку і каже, що це лише початок.

На 84 окрузі з центром у Тисмениці опрацювали лише 37,50% протоколів. П’ятірка лідерів:

У 85 окрузі (Калущина і Рогатинщина) опрацьовано 29,51% протоколів з дільниць – лідер незмінний:

У 86 окрузі (центр – Долина, межі – місто Болехів з населеними пунктами Болехівської міської ради, Долинський, Рожнятівський райони та частина Богородчанського) опрацювали 26,61% протоколів. П’ятірка лідерів:

87 округ (Яремчанська міська рада та Надвірнянський район): опрацювання 72,64% протоколів показує впевнене лідерство пропрезидентської партії:

На “коломийсько-городенківському” 88 окрузі вже опрацювали 70,18% протоколів з дільниць. Тут прикарпатці найбільше голосували за наступні партії:

На 89 “косівському” окрузі опрацювали 31,21% протоколів. Тут поки що прикарпатці продемонстрували найбільшу підтримку ПП “Слуга Народу” серед інших округів Франківщини – у пропрезидентської партії наразі аж 38,79% голосів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Соловей змирився з поразкою на своєму окрузі.

“Галка” стежитиме і інформуватиме читачів про зміни у виборчій гонці на Івано-Франківщині – читайте спецрозділ ВИБОРИ 2019 ТУТ.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 1
  • like
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry