“Слуги народу” обіцяють добудувати міст на Пасічну за рік. Марцінків подякував (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

15 Вер, 2021 11:11

Поділитись публікацією
“Слуги народу” обіцяють добудувати міст на Пасічну за рік. Марцінків подякував (ФОТО, ВІДЕО)

На місці будівництва мосту на Пасічну 15 вересня влаштували нараду, на якій стало відомо, що об’єкт добудують до кінця 2022 року. Міський голова Руслан Марцінків подякував   президенту України Володимиру Зеленському за допомогу у будівництві.

Читайте також: В сусідньому укритті було лише 11 чоловік, - Марцінків про момент прильоту у Франківськ

Нагадаємо, на добудову нового моста на Пасічну дадуть з державного бюджету у 2021 додадуть ще 100 мільйонів гривень (крім 60 мільйонів, передбачених раніше).

“Дуже дякую за розуміння важливості цього стратегічного об’єкта президенту України Володимиру Зеленському, який дотримав свого слова. Додаткові 100 мільйонів з Держбюджету, які очікуємо вже цього року, дозволять не зупиняти темпи робіт”, – каже Марцінків.

Як зазначив народний депутат від “Слуги народу” Василь Вірастюк, він та його однопартієць Едуард Прощук виступили з ініціативою активізувати будівництво об’єкту.

“Ми попередньо зустрілися з Олександром Кубраковим (Міністр інфраструктури України – ред.) – відбулася розмова. Після чого ми зустрілися з Русланом Марцінківим. Всі ми дійшли спільної згоди – і ось ми стоїмо тут, і можемо говорити, що будівництво цього мосту увійшло і завершиться під прапорами президентської програми “Велике будівництво”, – ділиться передісторією Вірастюк.

За словами Прощука, будівництво моста – це не про політику, а про любов до Прикарпаття. Адже цей об’єкт важливий не лише для обласного центру, а й для цілої Франківщини.

“Перші 60 мільйонів вже надійшли. Ще 100 мільйонів цього року будуть профінансовані. Є чітка домовленість, що наступного року під егідою президентської прогами ми будемо рухатися”, – каже Прощук.

До слова, на місці банеру “Свободи” з лозунгом “обіцяли – робимо” з’явився логотип президентської програми “Велике будівництво”.

Нагадаємо, будівництво мосту та транспортної розв’язки складається з трьох етапів. Наразі триває реалізація другого. Кошторисна вартість цього етапу – 346 мільйонів гривень. А загальна вартість будівництва – понад 600 мільйонів гривень.

Під’їзд з вулиці Хіміків до нового моста зроблять за кошти міського бюджету, а також понад кілометр дамби з боку Пасічної.

Наразі на місці будівництва розгортають техніку.

До слова, у травні 2021 році у “битві” за будівництво розв’язки Пасічнянського мосту перемогла закарпатська фірма “Адамант” – пообіцяла виконати роботи за 219 мільйонів гривень.

30 червня управління капітального будівництва Івано-Франківської міської ради підписало договір з переможцем тендеру. Вартість робіт, які, згідно з угодою, мали стартувати 10 липня, складає 219 мільйонів гривень.

Нагадаємо, будівництво нового моста через Бистрицю-Солотвинську розпочалося у 2017 році.