Служба надзвичайних ситуацій оголосила конкурс малюнку, вишивки та бісероплетіння

Автор: Людмила Баран

03 Sep, 2014 19:43

Поділитись публікацією
Служба надзвичайних ситуацій оголосила конкурс малюнку, вишивки та бісероплетіння

З 1 вересня до 15 вересня 2014 року Управління ДСНС України в Івано-Франківській області  оголошує конкурс на кращий малюнок або творчу роботу.

Роботи  мають висвітлювати тему  ”Народна служба порятунку-101 на захисті безпеки життя людини”. Конкурс присвячений Дню рятувальника, який відбудеться 17 вересня, передає прес-служба ДСНС.

Малюнок має бути виконаний на ватмані формату А3, олівцями або фарбами. Творчі роботи (вишивка, сюжетні композиції з соломи чи бісеру) повинні бути оформлені в рамку (формат А3 або А4). Критерії оцінювання: оригінальність, творчий задум та розкриття теми.

Метою конкурсу є популяризація “Народної служби порятунку 101”, привернення уваги широких верств населення до діяльності пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС, пропаганди мужньої, героїчної і в той же час потрібної сучасному суспільству професії рятувальника.

До участі у конкурсі запрошуються діти віком до 17 років. На переможців чекають нагороди. Їх вручення відбудеться в Управлінні ДСНС України в Івано-Франківській області під час урочистих зборів з нагоди професійного свята Дня рятівника. Найкращі роботи будуть розміщені в залах виставки-музею Управління ДСНС в області.

Роботи на конкурс над­силати до 15 вересня 2014 року за адресою: 76008, м. Івано-Франківськ, вул. Франка, 6, Відділ інформації та комунікацій з громадськістю центру забезпечення діяльності У ДСНС в області з поміт­кою «На конкурс», вка­зав­ши вік учасника, домашню адресу та контактний те­ле­фон.