Служба судової охорони взяла під варту “будинок правосуддя” в Івано-Франківську (ФОТО)

Автор: Турій Роман

15 Лис, 2019 11:47

Служба судової охорони взяла під варту “будинок правосуддя” в Івано-Франківську (ФОТО)

На теритоії області запрацювала Служба судової охорони.

Нагадаємо, що вартові правосуддя урочисто склали присягу 12 листопада (ФОТО).

У п’ятницю, 15 листопада, Служба судової охорони розпочала свою роботу у міському та апеляційному судах, теритріальному управлінні державної судової адміністрації в Івано-Франкіську – тобто у так званому “будинку правосуддя” на Грюнвальдській, 11.

Служба судової охорони здійснюватиме підтримку громадського порядку в суді, припинятиме прояви неповаги до суду, а також охоронятиме приміщення суду, органів та установ системи правосуддя, виконуватиме функції щодо державного забезпечення особистої безпеки суддів та членів їхніх сімей, працівників суду, забезпечення безпеки учасників судового процесу в суді.

Голова Івано-Франківського міського суду Тарас Антоняк каже, що до створення Служби судової охорони долучилися партнери з уряду Канади, які надають різноманітну допомогу, інформує «Галка».

«Робота не проста, суд – місце концентрації різноманітних конфліктів. Тому бачу тут хороші, гарні потуги. Створення Служби судової охорони було на часі, бо раніше охорону здійснювали військові, але вони повинні здійснювати конвой, а вирішувати питання громадського порядку мають інші», – говорить Антоняк.

Начальник Служби судової охорони в Івано-Франківській області Андрій Маланій додає, що Служба має окремий штат, який повністю забезпечений заробітними платами. Наразі у штаті 68 людей.

«Від кількості кримінальних справ буде розрахована кількість охоронців, які будуть знаходитися у судах. До кінця року планують, що всі суди області будуть охоронятися Службою судової охорони», – каже Маланій.

У відомстві мають працювати 300 охоронців.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...