Смачні роли від Good Sushi & Pizza

24 Лис, 2022 12:42

Поділитись публікацією
Смачні роли від Good Sushi & Pizza

Ми всі любимо з’їсти щось смачненьке, а багатьом з нас подобаються морепродукти і азійська кухня, тому ми не можемо відмовити собі, щоб при нагоді не скоштувати суші. А якщо ви ще ніколи не пробували роли, тоді обов’язково замовте їх, вам неодмінно сподобається! Якщо ж ви вже являєтесь їхнім поціновувачем, тоді тим паче! Тут до ваших послуг Good Sushi & Pizza.

Наші заклади займаються приготуванням широкого розмаїття ролів, на усі смаки, традиційних, популярних та авторських рецептур. Також ми здійснюємо їхню доставку в Івано-Франківську та в навколишніх населених пунктах. Доставляємо швидко і в термобоксах, тому суші завжди свіжі і теплі, наче щойно з кухні. Щоб поласувати ними не потрібно навіть виходити з дому чи офісу, покидаючи свою зону комфорту. Все що потрібно, це зробити замовлення на сайті Good Sushi & Pizza, або за номером телефону +380992382728, також існує можливість самовиносу за адресами: вул  Грюнвальдська, 10 та Сорохтея, 41А.

Суші Івано Франківськ – Good Sushi & Pizza.

Наші заклади пропонують великий вибір суші та піци. Приготування здійснюється на сучасній кухні, обладнаній за останнім словом техніки. Наші сушисти створюють вишукані суші із різноманітними начинками, використовуючи для цього найкращі інгредієнти. Усі продукти, перед тим, як потрапити на кухню, проходять ретельну перевірку, тому вони завжди якісні, свіжі й екологічно чисті. Персонал кухні, це справжні майстри кулінарного мистецтва, сушисти володіють багаторічним досвідом та можуть втілити будь-який рецепт, починаючи з традиційних ролів і закінчуючи авторськими різновидами. Саме тому, наші страви так сильно усім подобаються.

Промо

Читайте також: Good Sushi & Pizza – смачно і доступно

Теги: