Смартфон Redmi Note 7S загорівся під час роботи

Автор: Вадим Войтик

20 Лис, 2019 10:50

Поділитись публікацією
Смартфон Redmi Note 7S загорівся під час роботи

Індійський користувач смартфона Redmi Note 7S Чавхан Ішвар розповів, що його досить новий пристрій загорівся на столі в офісі.

Читайте також: Xiaomi планує випустити недорогі гаджети з підтримкою 5G

При цьому представники Xiaomi запевняють, що гаджет загорівся «в результаті впливу зовнішньої сили».

Redmi Note 7S був випущений в травні 2019 року, і поки у гаджета не було проблем з батареєю. Проте, користувач Xiaomi, Чавхан Ішвар, ймовірно, став першою «жертвою» цього гаджета.

За словами Чавхана, він купив Redmi Note 7S 3 жовтня. Телефон працював нормально до 2 листопада, а потім загорівся. За його словами, в цей день він поклав свій Redmi Note 7S на стіл під час роботи. Раптово в офісі з’явився запах, і виявилося, що його новий телефон горить. Прозора кришка вже танула, і телефон був дуже гарячим. Судячи з його звітом, він не заряджав телефон в цей момент і ніколи раніше не кидав його на підлогу.

У фірмовому сервісі Xiaomi смартфон взяли, але навіть не змогли витягти SIM-карту, настільки постраждав апарат. Користувачеві повідомили, що йому доведеться почекати 2−3 дні, поки смартфон звозять на фабрику для діагностики. 7 листопада йому повідомили, що полагодити смартфон не вдасться через «аномальні» пошкодження від вогню.

«У Xiaomi якість нашої продукції має першорядне значення. У цьому конкретному випадку, після ретельного вивчення, був зроблений висновок про те, що шкода була завдана в результаті впливу зовнішньої сили і, таким чином, класифікована як «шкода, заподіяна замовником», — заявили представники Xiaomi.

Хоча власник цього пристрою явно незадоволений своїм досвідом з Xiaomi і Redmi Note 7S, його випадок, очевидно, є поодиноким.

“Нам не дозволять випити чаю у жодному з місцевих ресторанів, – розповідає Бетібай Валмікі. – Навіть у маленькому чайному магазині наллють в одноразовий пластиковий стаканчик, а іншим гостям – у звичайні стакани”.

Більшість жінок-прибиральниць страждають на астму та малярію, але медичної допомоги не отримують, як і лікарняних. Не працюєш – не отримуєш грошей.

Теги: