Сміттєвий майданчик біля зупинки на Вовчинецькій змінив свій вигляд (ФОТО)

Автор: Сидорчук Василь

19 Oct, 2015 13:45

Поділитись публікацією
Сміттєвий майданчик біля зупинки на Вовчинецькій змінив свій вигляд (ФОТО)

На вулиці Вовчинецькій, поблизу зупинки громадського транспорту, оновили сміттєвий майданчик. Довкола контейнерів встановили нове огородження, що не дозволяє построннім витягувати сміття з баків та захищає від вітру. Позаду смітників посадили туї.

Читайте також: На Хмельницького-Надрічній встановлять світлофор: влада обіцяє, що не за бюджетні гроші

Металеве огородження для контейнерів встановила компанія “ВАМБУД”. Його виготовили на одному з її підприємств.

“Це подарунок місту, але в загальному хотілося б, якщо це буде працювати, щоб міська рада  замовляла це в нас. Насправді це краще, ніж те, що було тут дотепер”, – сказав Микола Ковальчук, керівник “ВАМБУДу”, – На цьому місці дуже багато людей, воно практично на проїжджій частині. Ми хотіли показати, що сміттєвий майданчик може не псувати вигляд вулиці”.

Всього на майданчику встановлено сім павільйонів для баків. За словами Ковальчука, вартість одного – 7-10 тисяч гривень. Павільйон замикається, і лише працівники, які вивозять сміття, можуть відімкнути огородження, щоб дістати контейнер. Мешканці відчиняють лише дверцята зверху, щоб викинути сміття.

Ковальчук зауважив, що працівники “ВАМБУДу” побачили такі контейнерні майданчики у Німеччині і вирішили запозичити там досвід. Надалі компанія планує встановлювати їх на об’єктах, які споруджує. Веде переговори про замовлення павільйонів для сміттєвих баків з іншими обласними центрами.

Встановлення контейнерів відбувалося за погодження з Департаментом комунального господарства міськивконкому. Його керівник Михайло Смушак розповів, що це місце було одним із найпроблемніших. Не було влаштовано зупинки, сміття розліталося довкола.

“Ми розпочали із облаштування території зупинки. Поставили знаки. Правда, зараз бачимо, що водії ставлять машини, незважаючи на знаки, треба звернути увагу нашого ДАІ. Є початок зупинки,є кінець, а вони тут паркуються, й автобус мусить ставати біля контейнерів, – сказав Михайло Смушак.

Він додав, що у Департаменті планують посади біля майданчика більше рослинності, зробити огорожу. За його словами, у місті є 240 сміттєвих майданчиків. Всі вони потребують облаштування.