Смушак: Якщо перевізники завтра не відновлять роботу, з ними всі угоди будуть розірвані

Автор: Турій Роман

16 May, 2014 10:47

Поділитись публікацією
Смушак: Якщо перевізники завтра не відновлять роботу, з ними всі угоди будуть розірвані

Насправді офіційно в Івано-Франківську страйку перевізників немає. Якщо би перевізники хотіли страйкувати, то згідно закону вони мали би попередити міську владу про страйк за десять днів до його проведення. Цього зроблено не було, тому можна говорити про саботаж.

Читайте також: Вимушені переселенці та ринок нерухомості: на форумі у Франківську обговорюють, як допомогти ВПО (ФОТО, ВІДЕО)

Про це в коментарях виданню  www.galka.if.ua сказав Михайло Смушак, директор Департаменту комунального господарства, транспорту та зв’язку.

«По-перше, у місті Івано-Франківську умови буде ставити влада перевізникам, а не перевізники владі. По-друге, влада Івано-Франківська діє в інтересах мешканців міста, а не в інтересах перевізників, які хочуть ще більше заробляти», – говорить Михайло Смушак.

За його словами, сьогодні приватні перевізники не виконують умови договору, тому є підстави, щоби припинити із ними співпрацю.

«Зараз складають відповідні акти із цього приводу. Якщо завтра приватні перевізники не відновлять роботу, то всі угоди з ними будуть розірвані і буде оголошено новий конкурс на проведення перевезень в Івано-Франківську», – говорить Михайло Смушак.

Нагадаємо, сьогодні перевізники не вийшли на маршрути, вони оголосили страйк, оскільки хочуть, аби влада дозволила їм підняти вартість перевезення до трьох гривень.

Теги: