Сноубордист з Прикарпаття Михайло Харук здобув “золото” на всесвітніх змаганнях (ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

22 Jan, 2023 09:03

Поділитись публікацією
Сноубордист з Прикарпаття Михайло Харук здобув “золото” на всесвітніх змаганнях (ВІДЕО)

Сноубордист з села Ільці поблизу Верховини Михайло Харук здобув для України першу золоту нагороду на Універсіаді-2023, що триває в американському Лейк-Плесіді.

Читайте також: Сноубордиста Михайла Харука та лижника Євгена Марусяка з Верховинщини відзначили Грамотами Верховної Ради (ФОТО)

Про це 21 січня повідомили на сторінці Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України у фейсбуці, передає “Галка“.

“Є золото для збірної України на Всесвітній зимовій Універсіаді!

Студент Національного університету фізичного виховання і спорту Михайло Харук тріумфував у гігантському паралельному слаломі й тим самим здобув для української команди першу золоту медаль!

Загалом це четверта нагорода українців у Лейк-Плесіді!”, – йдеться у повідомленні.

Як пізніше розповів Харук, перемогу присвятив другу Олегу Мазуру – снайперу, який загинув 19 травня під час засідки в Ізюмі, прикривши собою відхід побратимів.

На зображенні може бути: текст «UKR AUT PISU KOR AUT SNOWBOARD RESULT -MEN'SPARALLEL SPARALLEL GIANT SLALOM Mykhailo KHARUK Matthâus PINK Seungyeong HONG Dominik BURGSTALLER Ryusuke SHINOHARA Daichi SHIMIZU Vasyl KASHELIUK Wanhee CHO JPN JPN UKR KOR Big Big Small Small F Quarter QuarterF Quarter QuarterF LAKE PLACID 2023 microplus»