Собака натрапила на слід заблукалого грибника (ФОТО,ВІДЕО)

Автор: Сидорчук Василь

08 Sep, 2018 17:10

Поділитись публікацією
Собака натрапила на слід заблукалого грибника (ФОТО,ВІДЕО)

Як повідомляла “Галка” раніше, на Франківщині шукають грибника, який заблукав у лісі.

Нагадаємо, що 7 вересня о 20:30 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС в області надійшло повідомлення про те, що в лісовому масиві поблизу села Ценжів Тисменицького району заблукав мешканець міста Івано-Франківськ, 1966 року народження, котрий пішов збирати гриби.

О 22:25 для проведення пошуково-рятувальних робіт виїхали рятувальники Івано-Франківського пошуково-рятувального відділення та кінологи кінологічного відділення спеціалізованої пошуково-рятувальної групи спеціалізованої пошуково-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення  Управління ДСНС в області  у складі 5 чоловік, 2 собак та 1 одиниці техніки. Впродовж ночі рятувальники з собаками обстежували лісовий масив поблизу села Ценжів, але пошуки результатів не дали, повідомляє ДСНС в Івано-Франківській області.

8 вересня о 07:00 пошукові роботи було продовжено. До пошуків долучилися ще 2 працівники рятувального відділення Муніципальної варти міста Івано- Франківськ. Було створено 2 пошуково-рятувальні групи, які розійшлися в лісі за двома маршрутами.

8 вересня близько 8:00  в одній із груп собака різко змінила свою поведінку, і стало зрозуміло, що вона відчула де може знаходитись людина. Прочісуючи лісовий масив, об 11:50 рятувальники знайшли чоловіка в напрямку, який веде до села Майдан Тисменицького району. Це приблизно на відстані 8 кілометрів від початку лісу. Потерпілий знаходився у задовільному стані. Рятувальники напоїли його гарячим чаєм та вивели з лісового масиву. В даній ситуації чоловік відбувся лише переляком, адже всю ніч йому довелось провести у холодному лісі. Та навіть попри це, свій грибний улов чоловік не залишив.

Загалом до пошукових робіт було залучено 8 чоловік, з них 6 – особового складу, 2 собаки та 1 одиниця техніки Управління ДСНС в області.