Соболєв сказав, що Дерев’янко завів до партії «Воля» мертві душі

Автор: Людмила Баран

03 Nov, 2014 21:25

Соболєв сказав, що Дерев’янко завів до партії «Воля» мертві душі

Єгор Соболєв розповів детальніше, чим йому не догодив кандидат-мажоритарник від Прикарпаття Юрій Дерев’янко.

Ситуація із виходом партії «Воля» із об’єднання «Самопоміч» – це організований скандал, який готувався ще до виборів. Про це в ефірі Громадського розповів кандидат в народні депутати Єгор Соболєв.

Як розказав Соболєв, Юрій Дерев’янко, який із частиною «Волі» оголосив про незадоволення співпрацею із «Самопоміччю», вів «брудні перемовини» ще до об’єднання, а після виборів провів «кишеньковий з’їзд».

Зокрема, саме Дерев’янко проводив переговори з «Самопоміччю» перед об’єднанням із «Волею». Однак тоді під час переговорів, він пропонував партії Садового об’єднатися із ним та ще трьома його співпартійцями, зазначаючи, що Соболєв та Вікторія Сюмар перейшли у «Народний фронт», а об’єднуватися треба з трьома людьми.

Тоді як насправді рішення про об’єднання було прийняте «Волею» на партійному з’їзді.

Під час кампанії Соболєв не знав, хто такий Дерев’янко. Розслідування його справ розпочалося пізніше. Вже після об’єднання, стало відомо, що Дерев’янко завів у «Волю» так звані «мертві душі» – значну кількість людей, які були юристами самого Дерев’янка. Одночасно значна частина справжніх партійців з різних регіонів досі не прийняті.

Рішення про вихід із об’єднання із «Самопоміччю» за словами Єгора Соболєва прийняв «кишеньковий з’їзд» з цих юристів та 12 делегатів із Івано-Франківська.

«Людина (Дерев’янко) увійшла в партію і зараз працює, не для того, щоб отримати контроль над партією «Воля», яка є маленькою і справді зараз буде підбитою на злеті, а для того, щоб атакувати більш серйозні, більш важливі цілі. В даному випадку – це «Самопоміч», яка є більш важливою і не дає скотитися коаліційним угодам до простого «дерибану». Я думаю, що весь скандал….він показує, що це і є справжньою метою і справжньою мотивацією», – висловив Соболєв свою думку про причини такої поведінки з боку Юрія Дерев’янка.

Як повідомлялося, частина партії «Воля» на чолі із Юрієм Дерев’янком сьогодні оголосила про бажання вийти із об’єднання «Самопоміч», мотивуючи рішення тим, що об’єднання порушує досягнути домовленості. Одночасно Єгор Соболєв на Громадському наголосив, що не бачить сенсу у від’єднанні «Волі» після того, як виборець показав, що задоволений союзом, підтримавши «Самопоміч».

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry