Соцмережі, програми, додатки: франківських пенсіонерів навчають користуватися комп’ютером (ФОТО)

Автор: Застава Максим

12 Лис, 2019 10:05

Соцмережі, програми, додатки: франківських пенсіонерів навчають користуватися комп’ютером (ФОТО)

В Івано-Франківську діє соціальна програма – курси комп’ютерної грамотності для пенсіонерів.

Читайте також: У Франківську стартували безкоштовні спортивні заняття для дітей та ветеранів війни

Літні люди, власники карток іванофранківця, можуть абсолютно безкоштовно опанувати персональний комп’ютер та мобільні пристрої, йдеться на сайті міського голова Руслана Марцінківа.

Стартував черговий набір. Група складається з 25 осіб. Протягом двох місяців вони опановуватимуть комп’ютерну техніку.

Як розповіла завідувачка кафедри підприємництва і маркетингу ІФНТУНГ Ірина Перевозова, на цьому курсі вивчатимуть програму фінансової грамотності, як працювати в соцмережах, з банківськими програмами, мобільними додатками, офісами, особистими кабінетами тощо. Все для того, аби літні люди спокійно користувались програмним забезпеченням: від оплати комунальних послуг до спілкування з рідними і друзями через мережу.

Учасники курсу від навчань у захваті. Через те, що попит великий, довго чекали своєї черги. Та все ж не жалкують. Адже для них це шанс опанувати сучасні технології. Лідія Бойко, працівниця поліклініки, прийшла на курси, бо не знає комп’ютера, а без нього в роботі ніяк.

«Важливо, щоб люди «золотого віку» відчували підтримку міста. Такі програми активно діють в Європі. Ми прийняли рішення запровадити таке і в нас. Постійно є велика кількість охочих, тому курси не припиняємо. Навчання вже завершили 124 пенсіонери», – зауважив Марцінків.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...