Сьогодні останній день для прикарпатських платників податків, щоб піти на податковий компроміс

Автор: Людмила Баран

16 Apr, 2015 12:39

Сьогодні останній день для прикарпатських платників податків, щоб піти на податковий компроміс

Сьогодні, 16 квітня, – останній день для платників податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість, щоб  подати заяву для застосування податкового компромісу. Цього дня, як повідомляють в обласній фіскальній службі, ще посилено працюють з такими платниками.

“Хоча, зараз стоїть питання щодо продовження податкового компромісу до 1 червня. Але поки такий закон не прийнятий, сьогодні – останній день для  податків, які можуть скористатися податковим компромісом”, – зазначила Ірина Столярик, голова управління ДФС в області, на брифінгу 16 квітня.

За її словами, щодо податкового компромісу  в області звернулося 118 платників. Ці підприємства збільшили свої податкові зобов’язання з податку на додану вартість та податку на прибуток на 771 мільйон гривень. До держбюджету цього місяця планується залучити 5% від цієї суми – майже 40 мільйонів гривень. Вже надійшло – 1,8 мільйона гривень.

“На податковий компроміс добровільно пішли багато тих платників, які судилися з нами. Це майже 80% випадків. Також платники, проти яких були порушені кримінальні провадження, майже всі пішли на податковий компроміс”, – зауважила Ірина Столярик.

Вона додала, що податковий компроміс – не обов’язок, а право платника. Але з тими, хто не встиг ним скористатися далі будуть відповідно  працювати податкові органи.

Як відомо, податковий компроміс – це режим звільнення від юридичної відповідальності платників податків або їх посадових  осіб за заниження податкових зобов’язань за минулі три роки.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry