Сьогодні “Прикарпаття” зіграє з рівненським “Вересом” (ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ)

26 Бер, 2021 11:45

26 березня івано-франківське “Прикарпаття” на стадіоні “Рух” прийматиме рівненський “Верес”. Початок гри о 16-ій годині.

Рівняни, не дивлячись на статус дебютантів Першої ліги, ставлять перед собою доволі амбітні цілі щодо підвищення у класі. Підопічні Юрія Вірта – наразі на четвертій позиції, але за втраченими очками є лідерами чемпіонату, пропустивши у 15 іграх найменше – всього 8 м’ячів. Причому, засмутити “червоно-чорних” зуміли всього 6 команд ліги.

Про це інформує “Галка” з посиланням на офіційний сайт клубу.

А от іванофранківці, навпаки, залишили свої ворота “сухими” лише у двох матчах, що у підсумку завершилися мінімальними осінніми перемогами – над “Кременем” (в гостях) і “ВПК-Агро” (вдома). “Прикарпаття” залишається однією з найменш результативних команд чемпіонату, в 15 іграх забивши 11 голів.

Після зимової перерви підопічні Руслана Мостового на виїзді розійшлися миром з “Гірником-Спорт” (1:1) і вдома поступилися “Оболоні” (1:2). Рівняни через снігопад так і не зіграли у Києві з “пивоварами”, а минулої суботи у Львові переграли “Полісся” (2:0). У турнірній таблиці суперників розділяє 20 очок і 10 позицій: “Верес” – четвертий, “Прикарпаття” ж – на 14-му місці.

У новітній історії протистоянь команди зустрічалися лише одного разу. У першому колі цього сезону рівняни у Млинові здобули переконливу домашню перемогу 3:0, забивши три голи ще до перерви. Дискваліфікованих у складі обох команд немає, а от травмованих, навпаки, вистачає.

Чемпіонат України. Перша ліга. 18 тур
«Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – «Верес» (Рівне)

26 березня 2021 року. Івано-Франківськ, стадіон “Рух” – 16:00
Арбітр: Д.Бондаренко (Одеса). Асистенти арбітра: М.Маланчук (Чернівецька обл.), Є.Гашков (Чернівці).
4-й арбітр: А.Романюк (Івано-Франківськ). Спостерігач арбітражу: А.Валенко (Львів).