Сьогодні “Прикарпаття” гратиме з дніпровським “ВПК-АГРО” (ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ)

Автор: Застава Максим

16 Apr, 2021 16:00

16 квітня івано-франківське “Прикарпаття” проведе свій черговий поєдинок у Першій лізі. У рамках 22 туру підопічні Руслана Мостового зіграють з “ВПК-АГРО” з Київщини.

Гра відбудеться на стадіоні “Метеор” о Дніпрі. Початок матчу о 16:00, пише “Галка” з посиланням на сайт МФК “Прикарпаття”.

В попередньому турі підопічні Руслана Мостового нарешті перервали свою шестиматчеву безвиграшну серію, мінімально здолавши вдома “Кремінь” (1:0). Після цієї важливої перемоги наставника “зелено-жовтих” визнали найкращим тренером 21-го туру, а нападник Роман Барчук, який забив єдиний гол з пенальті, потрапив до символічної збірної ігрового дня. Навесні іванофранківці змогли здобути лише 5 очок у шести зіграних матчах і поки перебувають у небезпечній зоні, надалі посідаючи 14-у сходинку.

Натомість “ВПК-Агро” перезимувало на 13-му місці з 13 балами, а після відновлення змагань вже набрало вдвічі більше, аніж “Прикарпаття” – 10 очок і піднялося на 10-у позицію. Після “сухої” нічиєї у перенесеній грі з “пивоварами” (0:0) команда з Дніпропетровщини мінімально здолала вдома “Авангард” (2:1) і ту ж “Оболонь” (1:0), а на виїзді переграла “Гірник-Спорт” (2:1). У виїзних матчах проти команд з ТОП-5 підопічні Сергія Соловйова поступилися – “Волині” (0:4) і “Вересу” (0:1), причому рівняни забили переможний гол зі штрафного на 90+5 хвилині матчу.

Перша офіційна особиста зустріч суперників вийшла безкомпромісною. У 7-му турі за дощової погоди на в’язкому полі в Івано-Франківську все вирішив один стандарт. На 67-й хвилині після подачі з кутового Горбаченко ударом головою приніс перемогу “ВПК-Агро” – 0:1. Тож тепер у другому колі “Прикарпаття” намагатиметься взяти реванш за прикру домашню поразку. Сьогодні не допоможуть своїм командам дискваліфіковані Богдан Шмигельський у господарів і Роман Борисевич у гостей.

Чемпіонат України. Перша ліга. 22 тур
«ВПК-Агро» (Шевченківка) – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ)

16 квітня 2021 року. Дніпро, стадіон “Метеор” – 16:00
Арбітр: В.Маляр (Хмельницький). Асистенти арбітра: А.Лібстер (Луганськ), С.Старча (Київ).
4-й арбітр: Л.Тельбух (Дніпро). Спостерігач арбітражу: Г.Бич (Київ).

“Дніпровські “аграрії” (10 позиція в турнірці) програвали навесні тільки лідерам, “Волині” й “Вересу”. А тому франківцям (14 місце), буде важко зачепитися за очки, проте необхідно. Адже “орли” у своєму “польоті” опустилися загрозливо низько й беруть участь у боротьбі за право втриматись у лізі. В обох команд по одній дискваліфікаційній втраті – “Прикарпаттю” не допоможе Роман Борисевич, а “ВПК-Агро” – Богдан Шмигельський”, – зазначає UA-Футбол.

“Зустріч команд з нижньої половини турнірної таблиці. «Прикарпаття» після важливої перемоги у минулому турі збільшило відрив від «зони вильоту». ВПК-Агро на своєму полі з 26 вересня минулого року внічию не грає – 9 матчів: 3 перемоги та 6 поразок. Прикарпатці з 26 жовтня більше одного голу за матч у Першій лізі не забивають”, – пише офіційний сайт ПФЛ.