Сьогодні “Прикарпаття” побореться з “Буковиною” за путівку в наступний етап Кубка України (ТРАНСЛЯЦІЯ)

31 Сер, 2021 14:38

В останній день календарного літа будуть зіграні поєдинки третього попереднього етапу розіграшу Кубка України.

На цьому етапі у гостях зіграють дев’ять представників Першої ліги. Серед них і “Прикарпаття”, яке гостюватиме у Чернівцях, де протистоятиме друголіговій “Буковині”. Початок матчу о 16:30. Пряма трансляція на ютуб-каналі “Перша ліга”.

Івано-франківська команда розпочала боротьбу за трофей на 2-му попередньому етапі, де впевнено на виїзді розгромила аматорський “Фенікс” з Підмонастиря Львівської області. Підопічні Олега Рипана забили по три м’ячі у кожному з таймів, а підсумковий рахунок – 6:2 на користь “Прикарпаття”, пише “Галка” з посиланням на сайт клубу.

Після цієї перемоги “зелено-жовті” дещо поправили своє турнірне становище у чемпіонаті, перервавши триматчеву програшну серію. У 5-му турі вдома була зафіксована нічия 1:1 з “Волинню”, а минулої п’ятниці прикарпатці на виїзді мінімально здолали “ВПК-Агро” (1:0) і з сімома очками наразі піднялися на 9-у позицію у Першій лізі.

Друголігова “Буковина” за п’ять зіграних турів у групі “А” посідає 12-е місце з 15 команд, набравши лише п’ять залікових балів. На старті чемпіонату чернівецька команда вдома розгромила “Рубікон” (5:1), зіграла дві нульові нічиї з “Чайкою” і “АФСК Київ”, а також програла “Мункачу” (0:1 вдома) і черкаському “Дніпру” (1:3 в гостях).

А от у другому попередньому раунді Кубка України “Буковина” змусила зійти з дистанції півфіналіста попереднього розіграшу – першоліговий “Агробізнес” (2:0). Основний час переможця не виявив (0:0), а гості на 64-ій хвилині не забили пенальті. На початку овертайму Палагнюк вивів господарів вперед, а перед фінальним свистком Орнат забив і другий м’яч.

У новітній історії кубкові суперники зіграли три офіційні поєдинки. У сезоні 2017/18 у Другій лізі (група “А”) іванофранківці двічі були сильнішими – 5:2 вдома і 2:1 на виїзді, а в третьому двобої у Чернівцях мінімальну перемогу здобули буковинці – 1:0.

Доля путівки до наступного раунду турніру вирішиться за підсумками одного матчу. Далі в 1/16 фіналу Кубку до 11 переможців третього попереднього етапу приєднаються 11 клубів УПЛ (окрім учасників єврокубків-2021/2022). Базовий день проведення матчів – 22 вересня.

“Запрошуємо вболівальників подивитися трансляцію цього кубкового матчу на великому екрані і підтримати МФК “Прикарпаття”! Традиційна фан-зона вже звично діятиме на території Палацу Потоцьких (вул. Шпитальна, 3). Вхід безкоштовний”, – кличуть франківців.

Кубок України. 3-ій попередній етап
«Буковина» (Чернівці) – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ)
31 серпня 2021 року. Чернівці, стадіон “Буковина” – 16:30

Арбітр: С.Задиран (Київська обл.). Асистенти арбітра: Р.Якимик, Ю.Ковальчук (обидва – Львів).
4-й арбітр: А.Кошура (Чернівці). Спостерігач арбітражу: М.Біць (Львів). Делегат УАФ: В.Гевко (Львів).