Сьогодні “Прикарпаття” вдома зіграє з “Авангардом” (ОНЛАЙН ТРАНСЛЯЦІЯ)

Автор: Застава Максим

30 Тра, 2021 14:24

30 травня в Івано-Франківську зіграють “Прикарпаття” та “Авангард”, які у 15 турі мали б зустрітися між собою ще 25 листопада. Тож франківців кличуть підтримати команду рідного краю на стадіон “Рух” на 16:00. Також, традиційно, матч транслюватимуть на YouTube.

Як нагадують на офіційному сайті “Прикарпаття“, в останніх двох турах чемпіонату іванофранківці зазнали поразок з різницею у три м’ячі. Вдома підопічні Олега Рипана “насухо” поступилися “Металісту 1925”, пропустивши три голи по перерві – 0:3. А у середу в Сумах повністю провалили перший тайм, дозволивши “Альянсу” забити чотири рази. Відтак гол престижу від Андрія Хоми став слабкою втіхою для гостей – 1:4.

Натомість “Авангард” у 28-му турі також програв вдома “Оболоні” (1:2), перервавши свою 4-матчеву безпрограшну серію. Навесні підопічні Олексія Городова зуміли здобути 21 очко у 13 матчах (6 перемог, 3 нічиї та 4 поразки), залишивши передостаннє місце 20 квітня після домашньої перемоги над “Кременем” (2:1). Подальші успішні результати дозволили краматорській команді піднятися на поточну 12-у сходинку, досить комфортно відірвавшись від зони вильоту.

А от “Прикарпаття” поки ще не гарантувало собі прописки у Першій лізі на наступний сезон, випереджаючи “Кремінь” лише на один бал. За календарем у двох заключних турах команда з Кременчука прийматиме “Металіст 1925”, який бореться за третю путівку до УПЛ, і гостюватиме в “Альянсу”. Іванофранківці ж на фініші зіграють три матчі: вдома з “Авангардом” і “Волинню” (5 червня), а завершать сезон 12 червня виїздом до Краматорська. Саме у цих поєдинках і визначиться, хто ж вилетить у Другу лігу.

У неділю відбудеться п’яте за ліком протистояння “Прикарпаття” з “Авангардом”. У попередніх двох чемпіонатах три перемоги відсвяткували краматорці. А минулого сезону в Івано-Франківську команди розійшлися миром 2:2, однак згодом “Авангарду” було зараховано технічну поразку 0:3 через участь у тому матчі не внесеного до рапорту гравця.