Сьогодні “Прикарпаття” вдома зіграє з вишгородським “Діназом” (ТРАНСЛЯЦІЯ)

24 Sep, 2022 11:27

24 вересня двома матчами в Івано-Франківську та Львові продовжиться п’ятий тур чемпіонату Першої ліги.

Зокрема, на стадіоні “Рух” місцеве “Прикарпаття” прийматиме вишгородський “Діназ”. Вперше в історії команди зіграють так рано – опівдні. Пряму трансляцію дивіться о 12:00 на YouTube-каналі ПФЛ. За протоколом безпеки воєнного стану матч пройде без присутності глядачів.

Про це пише “Галка” з посиланням на сайт МФК “Прикарпаття”.

“Іванофранківці набрали непоганий хід та здобули дві перемоги поспіль. Тиждень тому у Чернівцях все мало завершуватись нульовою нічиєю, але “орли” знайшли свій шанс на останніх хвилинах зустрічі”, – йдеться в повідомленні.

А от дебютант Першої ліги “Діназ” на старті цього чемпіонату поки обходиться без перемог: дві нічиї та дві поразки. Минулими вихідними підопічні Олександра Головка були дуже близькими до гучної сенсації у домашньому поєдинку проти “Карпат”. Але якщо в першому таймі темп львів’ян витримати вдалося, то у другій 45-хвилинці “червоно-чорні” вже були змушені капітулювати – 1:2.

Чемпіонат України. Перша ліга. 5 тур
«Прикарпаття-ЗСУ» (Івано-Франківськ) – «Діназ» (Вишгород)

24 вересня 2022 року. 12:00, Івано-Франківськ, стадіон “Рух”
Арбітр: М.Райда (Закарпатська обл.). Асистенти арбітра: В.Остапчук, Р.Якимик (обидва – Львів).
4-й арбітр: М.Липко (Івано-Франківськ). Спостерігач арбітражу: А.Валенко (Львів).