Соломія Вітвіцька привезла “Переможців” до Івано-Франківська (ФОТО)

Автор: Турій Роман

14 Тра, 2016 18:24

Поділитись публікацією
Соломія Вітвіцька привезла “Переможців” до Івано-Франківська (ФОТО)

14 травня в холі обласного музичного драмтеатру відбулася презентація виставки “Переможці” – 18 фотоісторій про бійців і волонтерку, поранених в АТО.

Читайте також: До карпатського села Бистрець, яке три тижні було "відрізане", відновили дорогу

Усі вони втратили кінцівки, і всім їм вдалося отримати протези та почати жити в нових умовах. На світлинах герої усміхнені і життєрадісні – показують, що життя не зупинилося.

Як розповіла ведуча каналу “1+1” Соломія Вітвіцька, проект має на меті кілька цілей – популяризація протезування, увага громадськості до інвалідів та виконання мрій учасників поранених АТО.

“Хочемо здійсними мрії хлопців. Багато з них хочуть подорожувати, багато хто навіть за кордоном не був, захищаючи у війні, фактично, європейські цінності”, – каже Соломія.

Тож на місці виставки розгорнули продаж спецвипуску журналу “VIVA”, де відруковані усі світлини проекту. Його ціна – 50 грн, які йдуть на підтримку бійців і їх протезування закордоном.

На презентацію приїхали троє героїв виставки, протезовані бійці АТО Назар Барилко, Андрій Забігайло, Юрій Весельський. Хлопці кажуть, що таким чином хочуть підбадьорити інших поранених побратимів та інвалідів загалом.

Переглянути проект прийшли міський голова Руслан Марцінків з дружиною, представники поліції, бійці АТО та волонтери.

Експозиція з’явилася в Івано-Франківську з ініціативи місцевої волонтери Наталії Перцович, її можна побачити до 5 червня, вхід – вільний.