Соловей каже, що не має жодного відношення до подій, які відбулися під час конференції Івано-Франківської міської організації партії УДАР

Автор: Турій Роман

21 Jun, 2014 15:22

Поділитись публікацією
Соловей каже, що не має жодного відношення до подій, які відбулися  під час конференції Івано-Франківської міської організації партії УДАР

Колишній керівник міського осередку УДАРУ, депутат міської ради Юрій Соловей каже, що він не має жодного стосунку до подій, які відбулися в п’ятницю під час конференції Івано-Франківської міської організації партії.

Читайте також: 12 медалей різного гатунку вибороли франківські таеквондисти на Кубку Європи в Болгарії (ФОТО, ВІДЕО)

Як повідомив в коментарі виданню www.galka.if.ua Юрій Соловей сам він перебуває за межами міста, і ні його родичі та прихильники в п’ятницю не провокували ситуацію на конференції.

Разом з тим, він зазначає, що під час його керівництва осередком налічувалось 37 первинних осередків і було 600 членів. Відповідно, всі осередки мали би бути представлені на партійній конференції. За його інформацією начебто більшість членів хотіли обрати головою міського осередку Тараса Іщенка, тому, можливо, їх і не допустили на конференцію.

Нагадаємо, сьогодні, 21 червня, на прес-конференції нове керівництво міського осередку партії заявило про те, що участь в конференції приймали представники семи первинних організацій. На конференції керівником міського організації було обрано Андрія Корнієнка.