Сьомий епізод «Зоряних війн» під загрозою через травму Харрісона Форда

Автор: Вадим Войтик

30 Jun, 2014 14:23

Поділитись публікацією
Сьомий епізод «Зоряних війн» під загрозою через травму Харрісона Форда

У середині червня Харрісон Форд отримав травму під час виробництва сьомого епізоду «Зоряних війн». Творці стрічки тоді заявили, що зірка франшизи може випасти з знімального процесу на шість-вісім тижнів, але в цілому подія не вплине на проект. Однак вперто курсують чутки про значну затримку в роботі над фільмом, здатну призвести навіть до перенесення релізу картини.

71-річний актор зламав ліву кісточку, коли йому на ногу впала двері космічного корабля «Тисячолітній сокіл», в якому подорожував його персонаж Хан Соло. Минулого тижня артист переніс операцію. Деякий час він перебуватиме у гіпсі. Відновлення Форда займе від шести до восьми тижнів, що чимало для виробництва будь-якого великого проекту, а для «Зоряних воєн», де, за словами інсайдерів, у Харрісона велика роль, може стати серйозною перешкодою.

Початкові заяви Disney заперечували відстрочку зйомок, проте, судячи з свіжим відомостями, роботу над стрічкою доведеться пригальмувати, поставивши під питання вихід сьомого епізоду в прокат 18 грудня 2015. Інформатори Jedi News відзначають, що команда фільму зібралася на студії Pinewood в Лондоні, щоб обговорити свої подальші дії. Раніше говорилося, що Форд може повернутися до роботи і зніматися по пояс.

Студійні боси можуть діяти за тим планом, якого свого часу дотримувалася компанія Marvel, коли Роберт Дауні-молодший через травму щиколотки протягом двох місяців був відсутній на майданчику «Залізної людини 3». Під час його одужання творці коміксу трудилися над екшн-сценами за участю дублерів.

Якщо ж Disney пересуне дату релізу «Зоряних воєн» на 2016 рік, складно буде не побачити у трагедії іронію, адже Джей Джей Абрамс якраз наполягав на перенесенні виходу картини, вважаючи грудня 2015-го занадто раннім терміном.