Сотні франківців вийшли на марш на захист життя і сім’ї (ФОТО)

Автор: Турій Роман

02 Чер, 2019 17:49

Сотні франківців вийшли на марш на захист життя і сім’ї (ФОТО)
Кілька сотень франківців взяли участь у «Марші на захист життя і сім’ї».

Акцію організували, щоб привернути увагу громадськості до проблеми абортів та зміцнення родин, інформує кореспондентка Бліц-Інфо.

«Сім’я це добровільний союз чоловіка і жінки. Ми стоїмо на стороні правди і людське життя починається від зачаття. Також ми проти узаконення одностатевих шлюбів і дозволу таким парам встановлювати дітей. Ми будемо молитися за сім’ю, дар батьківства, за батьків. Ми не маємо нічого проти цих людей, кожен має право вибору. Але ми не хочемо, щоб нашим дітям нав’язували такий стиль життя”,- каже заступник голови ГО «Рух за життя» Мирослав Возняк.

Участь у ході взяли багато людей різного віку, сімей, дітей.

“В радянський час аборт вважався нормальним. Я колись також зробила помилку, про що дуже шкодую. Зараз маю двох доньок і хочу донести до молодого покоління, щоб не повторювали моєї помилки”,- каже учасниця ходи пані Марія.

Разом з митрополитом Володимиром, священиками, міською владою, учасники маршу пройшли пішою ходою вулицею Незалежності до Вічевого майдану. В руках вони тримали плакати з написами: «Аборти – це не охорона здоров’я, а геноцид ненароджених дітей», «Право на аборт суперечить Божому праву», «Є Божа заповідь: «не вбивай». Що в ній незрозуміле?», «Ми за життя ненароджених дітей», а також окремі плакати з поясненнями, як плід розвивається по тижнях. Ходу супроводжували християнські пісні. На завершення ходи митрополит Володимир поблагословив сім’ї.

“В кожній родині, найдорожче це діти. Це радість і щастя, якого ми просимо в Бога. Просимо Господа, щоб він поблагословив наші сім’ї і дарував кожній родині дітей. Також дякуємо нашим батькам за те, що вони подарували нам життя, виховали і вивели у світ”,- сказав митрополит.

Варто зауважити, в 2013 році Фонд народонаселення ООН повідомляв, що Україні за останні десятиріччя вдалося різко зменшити (на 80%) випадки абортів серед неповнолітніх завдяки кращому інформуванню і доступу до протизаплідних засобів.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry