Сотні франківців зібралися на мітинг під ОДА: незадоволені «червоною» зоною (ФОТО)

Автор: Застава Максим

31 Сер, 2020 10:26

Поділитись публікацією
Сотні франківців зібралися на мітинг під ОДА: незадоволені «червоною» зоною (ФОТО)

31 серпня сотні франківців, серед яких педагоги, підприємці, спортсмени та інші представники громадськості зібралися на мирну акцію протесту під стінами облдержадміністрації.

Читайте також: Добвенко розповів про питання, які лобіює для прикарпатців у держбюджеті-2018

Мешканці незадоволені рішенням Уряду внести Івано-Франківськ у «червону зону» карантину, інформує «Галка».

Викладачка фортепіано музичної школи #3, голова профспілки Наталія Довбенко каже, що прийшла підтримати позицію прикарпатців та сказати «ні» дистанційному навчанню.

«Ми підготовлені до навчання у звичному режимі у реаліях коронавірусу. Щоб наші діти нормально вчилися, а Україна розвивалася, треба аби вони були в соціумі. Ми маємо працювати в нормальному режимі. Працювати вдома на телефоні дуже складно. Дітей насправді є багато охочих прийти до школи», – каже педагогиня.

Викладач Богдан Когуч зауважив – на його думку, дистанційне навчання взагалі нічого не вчить:

“Ми просто дуримо самі себе. Чому всюди відкриті школи, а на заході закриті? Хочемо працювати в нормальному режимі».

Підприємиця та керівниця школи східного танцю Руслана Загайкевич каже, що через карантин навчальний заклад розвалився.

«Діти сидять вдома, не займаються. Школи як такої не стало, вона розвалилася. Як підприємиця я багато втратила за час карантину, податки нереально зібрати. До того ж, я як фітнес-тренера бачу, що через перерви мої клієнти втрачають форму та здоров‘я».

Протестувальники хочуть, щоб Уряд скасував рішення внести Івано-Франківськ у «червону зону». На плакатах у людей написані різні гасла: «Я годую державу, а вона мене зачиняє», «Я маю право на працю, я теж хочу їсти», «Пустіть дітей до школи», «Освіта переможе».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Рішення порушує права людей»: депутати міськради просять у Зеленського та Степанова забрати Івано-Франківськ з «червоної зони» (ФОТО)