Сотні кілометрів зруйнованих доріг й тисячі людей без газу: на Прикарпатті продовжують ліквідовувати наслідки червневої негоди

Автор: Застава Максим

31 Лип, 2020 21:46

Сотні кілометрів зруйнованих доріг й тисячі людей без газу: на Прикарпатті продовжують ліквідовувати наслідки червневої негоди

На Прикарпатті продовжуються роботи щодо ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, до якої призвела негода наприкінці червня.

Про це повідомив голова обласної державної адміністрації Віталій Федорів під час сесії облради.

Зокрема, Федорів повідомив, що станом на сьогодні системи електропостачання та водопостачання на території області працюють у штатному режимі. Забезпечено проїзд автодорогами до усіх населених пунктів області, які були зруйновані стихією. Відновлено газопостачання до більше 3-х тисяч абонентів. Залишається відновити газопостачання ще до 1807 абонентів в 16 населених пунктах.

«Із 276 км зруйнованих автомобільних доріг місцевого значення відновлено 75 км. З 603 км пошкоджених доріг місцевого значення, відновлено 96 км. З пошкоджених 249 автомобільних мостів, відновлено 51. Разом з тим, 93 автомобільні мости та 80 км берегоукріплень залишаються зруйнованими й потребують як найшвидшого їх відновлення. Особливо у критичному стані знаходяться на сьогодні 14 водозахисних дамб на річках Прут, Черемош, Бистриця Солотвинська, Бистриця Надвірнянська та Рибниця, які належать до сфери діяльності Дністровського басейнового управління водних ресурсів», – зазначив Федорів.

Керівник Прикарпаття зауважив, що на проведення відновлювальних робіт на об’єктах, які належать до сфери управління Дністровського басейнового Управління водних ресурсів, із Державного бюджету додатково спрямовано кошти в обсязі 50 мільйонів гривень.

«Аварійно-ремонтні бригади Дністровського басейнового управління водних ресурсів поетапно здійснюють роботи на найбільш пошкоджених об’єктах. Зокрема, проводиться розчистка гідротехнічних споруд від наносів, вирубка чагарнику, облаштування під’їзних доріг до пошкоджених ділянок, підготовка зруйнованих об’єктів до повного відновлення. Також обласною державною адміністрацією спільно з районами, містами, об’єднаними територіальними громадами відпрацьований пооб’єктний Перелік невідкладних (першочергових) заходів з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації», – додав Федорів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Облрада просить Уряд виділити додаткові кошти для ліквідації наслідків негоди

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...