Сотні небайдужих попрощалися з полеглим Героєм з Прикарпаття Дмитром “Да Вінчі” Коцюбайлом (ФОТО)

Автор: Застава Максим

09 Бер, 2023 17:22

Поділитись публікацією
Сотні небайдужих попрощалися з полеглим Героєм з Прикарпаття Дмитром “Да Вінчі” Коцюбайлом (ФОТО)

Як інформувала “Галка”, сьомого березня на війні загинув Герой України, доброволець з Івано-Франківщини Дмитро Коцюбайло (позивний “Да Вінчі”). Дев’ятого березня з полеглим воїном прийшли попрощатися сотні людей.

Панахида за загиблим воїном відбулася у Будинку культури в селі Бовшів Бурштинської міської громади, пише “Галка” з посиланням на очільницю Івано-Франківської ОВА Світлану Онищук.

 

 

У Бовшеві та в багатьох селах поблизу люди масово виходили на дорогу, ставали на коліна, проводжаючи загиблого “Да Вінчі”.

На прощання прибули щонайменше тисяча людей. За труною йшла наречена покійного Героя України Аліна, пише “Громадське“.

Дмитро Коцюбайло (позивний “Да Вінчі”) – перший доброволець, якому Президент України Володимир Зеленський присвоїв звання Герой України прижиттєво. З 18 років він захищав Україну від російських окупантів. “Да Вінчі” тривалий час був лідером підрозділу “Вовки Да Вінчі”. Згодом – командиром батальйону у 67 бригаді ЗСУ. Його називали найталановитішим молодим військовим.

У юності Дмитро любив займатися творчістю, працював з гранітом та шкірою, кував метал. З друзями проводив розкопки у місцях боїв Другої Світової війни. Займався спортом, зокрема, легкою атлетикою, футболом, байдарками.

Позивний “Да Вінчі” закріпився за воїном через те, що до Революції Гідності він навчався у художньому ліцеї.

Минулого року Дмитро увійшов до рейтингу “30 до 30: особи майбутнього” від Forbes.

Дмитро Коцюбайло загинув в бою під Бахмутом за Україну. Про загибель військовослужбовця повідомив Президент України Володимир Зеленський у відеозверненні, назвавши Дмитра Коцюбайла «людиною-символом» та «людиною-хоробрістю».

Похорон Дмитра Коцюбайла відбудеться 10 березня у Києві.

На зображенні може бути: 7 людей, люди стоять та у приміщенні