Сотні пластунів пройшли вулицями Франківська урочистою ходою (ФОТО)

Автор: Борис Марія

17 Кві, 2016 12:04

Поділитись публікацією
Сотні пластунів пройшли вулицями Франківська урочистою ходою (ФОТО)

Сьогодні, 17 квітня, прикарпатські пластуни продовжують святкувати 104 річницю  із дня складання першої пластової присяги.

Колона винуватців свята із вулиці Павлика, 10 вирушила до Фортечної галереї «Бастіон», де урочисто відкрили захід. Дорогою скаути різного віку вигукували патріотичні лозунги. Міська влада привітала сотні присутніх із їхнім днем та подякувала за їхній внесок у виховання суспільства – за пропаганду здорового способу життя та націоналістичних цінностей.

Марш супроводжувала поліція.

Опісля у Катедральному Соборі Святого Воскресіння проведуть Літургію. Також пластуни візьмуть участь у Хресній дорозі. Для маленьких членів організації в цей час покажуть мультфільм.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бойові мистецтва, стрільба та фрізбі: франківські скаути святкують 104-річницю Пласту (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Довідка: «День Пласту» – це свято в Україні, яке щорічно організовують в пам’ять про складення першої Пластової Присяги. Цій даті пластуни завдячують доктору Олександру Тисовському, котрий створив Пласт, надав йому величезний поштовх до розвитку, виписавши в основну ідею Організації – виховання та самовиховання національно свідомої молоді. День першої пластової присяги – найбільша та одна із найважливіших для пластової спільноти акція. Відзначення річниці першої пластової присяги традиційно проходить у багатьох населених пунктах України.