Сотні прикарпатських медиків-першокурсників урочисто склали присягу студента (ФОТО)

Автор: Турій Роман

31 Сер, 2016 11:17

Поділитись публікацією
Сотні прикарпатських медиків-першокурсників урочисто склали присягу студента (ФОТО)

31 серпня відбулося урочисте посвячення першокурсників Івано-Франківського Національного медичного університету у студенти.

Читайте також: Міста-побратими допоможуть Франківську облаштувати реабілітаційний центр за 3 млн євро

У заклад цього року прийняли ще близько 900 майбутніх лікарів, інформують кореспонденти “Галки” з площі Бастіону, де відбудається присяга.

У вступному слові ректор вишу Микола Рожко сказав, що нині його серце відчуває біль, бо хтось на Сході захищає територіальну цілісність України, до того ж серед Героїв також є медики з Прикарпаття. Тому загиблих бійців вшанували хвилиною мовчання.

“Надіюся, професію ви обрали свідомо і колись ви гордо виконуватимите свій обов’язок”, – звернувся він до першокурсників та побажав їм натхнення, успіхів та мирного неба над головою.

Подякував медикам, які лікують бійців АТО на Сході країни також військовий комісар Ігор Сорокопуд. Мер міста Руслан Марцінків у свою чергу побажав присутнім миру, спокою та добробуту.

“Інколи вночі треба працювати, на вихідних, але це благородна та вічна професія. Низько вклоняюся всім, хто вибрав професію рятувати людей. Дякую за турботу”, – сказав він.

“Бажаю, щоб ваше навчання не пройшло даремно. Нагадаю, тільки власною працею можна досягти гарного результату”, – додав заступник голови ОДА Ігор Пасічняк.

Представники ректорату зауважили, що перший тиждень першокурсникам ставитимуть тільки позитивні оцінки – це їм бонус від викладачів. Новачкам порадили вивчити мапу корпусів та побажали отримати від навчання багато знань та гарних вражень.

Тож після численних теплих слів та настанов студентам, першокурсники у білих халатах склали присягу. Вони пообіцяли присвятити своє життя благородній професії, сумлінно виконувати обов’язки, сприяти збереженню доброго імені університету, допомагати тим, хто цього потрбує, розширювати свій світогляд, бути гуманними та працювати там, куди скерує Батьківщина.