Соціальні гарантії бійцям батальйону “Прикарпаття” надаватимуть заднім числом

Автор: Людмила Баран

13 Сер, 2014 16:10

Соціальні гарантії бійцям батальйону “Прикарпаття” надаватимуть заднім числом

Усіх учасників бойових дій страхують. За словами родичів, бійців П’ятого батальйону “Прикарпаття” не зареєстрували, коли вони відправлялися в зону АТО. 

Читайте також: "Вже час і наяву повчитися", - франківська освітянка Леся Павлюк з ТОП-50 найпрогресивніших учителів України (ФОТО)

На зборах депутатів 13 серпня виступила Оксана Бігун, матір одного з бійців батальйону “Прикарпаття”,  з проханням забезпечити страхування бійців, оскільки лікування поранених дуже дорого коштує.

Цю вимогу включили до проекту звернення до Кабміну, за який проголосували депутати.

Військовий комісар Ігор Павлюк зазначив, що бійців і так вже страхують. Сім’ям загиблих військовослужбовців виділяють 609 тисяч гривень. Поранені отримують компенсації залежно від висновків військової лікарської комісії.

Однак, родички бійців 5-ого батальйону заявили, що прикарпатських військових не зареєстрували, коли вони відправлялися в зону АТО і не надали їм статус учасника бойових дій.

Голова ОДА Андрій Троценко підтвердив, що коли бійці їхали без потрібних штампів у військових квитках. Але він розповів, що це робитимуть зараз, відповідне рішення нещодавно було прийнято на нараді в Президента, на якій були присутні представники області.

“Президент дав доручення Міністерству оборони, щоб статус учасника бойових дій фіксували з першого дня перебування в зоні АТО. Два дні тому ми отримали офіційне повідомлення про те, що це вже запроваджено”,  – зауважив губернатор.

 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...