Соціальні гарантії бійцям батальйону “Прикарпаття” надаватимуть заднім числом

Автор: Людмила Баран

13 Aug, 2014 16:10

Поділитись публікацією
Соціальні гарантії бійцям батальйону “Прикарпаття” надаватимуть заднім числом

Усіх учасників бойових дій страхують. За словами родичів, бійців П’ятого батальйону “Прикарпаття” не зареєстрували, коли вони відправлялися в зону АТО. 

Читайте також: ТОП-10 ДТП Прикарпаття, про які писала Галка у 2022 році

На зборах депутатів 13 серпня виступила Оксана Бігун, матір одного з бійців батальйону “Прикарпаття”,  з проханням забезпечити страхування бійців, оскільки лікування поранених дуже дорого коштує.

Цю вимогу включили до проекту звернення до Кабміну, за який проголосували депутати.

Військовий комісар Ігор Павлюк зазначив, що бійців і так вже страхують. Сім’ям загиблих військовослужбовців виділяють 609 тисяч гривень. Поранені отримують компенсації залежно від висновків військової лікарської комісії.

Однак, родички бійців 5-ого батальйону заявили, що прикарпатських військових не зареєстрували, коли вони відправлялися в зону АТО і не надали їм статус учасника бойових дій.

Голова ОДА Андрій Троценко підтвердив, що коли бійці їхали без потрібних штампів у військових квитках. Але він розповів, що це робитимуть зараз, відповідне рішення нещодавно було прийнято на нараді в Президента, на якій були присутні представники області.

“Президент дав доручення Міністерству оборони, щоб статус учасника бойових дій фіксували з першого дня перебування в зоні АТО. Два дні тому ми отримали офіційне повідомлення про те, що це вже запроваджено”,  – зауважив губернатор.