Союз українок Америки передали Богородчанській ЦРЛ медичне обладнання

Автор: Зелінська Таня

14 Лют, 2019 07:43

Союз українок Америки передали Богородчанській ЦРЛ медичне обладнання

У вівторок, 12 лютого, відбулася зустріч першого заступника голови Богородчанської райдержадміністрації Івана Загірняка та заступника голови райдержадміністрації Василя Поштарюка з членом Союзу українок Америки, відділу імені Лесі Українки №140 Тетяною Савин.

Вони вручили Тетяні Савин Подяку за благодійну допомогу центральній районній лікарні. Союз українок Америки придбав для пологового відділення центральної районної лікарні два монітори кардіофетальні «Біомед», за допомогою якого можна точно діагностувати серцебиття та положення дитини в утробі матері. А також союз зібрав понад сто тисяч гривень для придбання двох кардіотокографів для пологового відділення Богородчанської центральної районної лікарні, інформує “Галка” з посиланням на ОДА.

Слід зазначити, що Союз українок Америки – це неприбуткова організація, створена українською діаспорою з метою здійснення благодійної діяльності в інтересах українців, які проживають в Україні. Учасниці відділу імені Лесі Українки №140 – молоді дівчата, які об’єдналися задля спільної мети – допомоги дітям в Україні, яка надається у двох напрямках: придбання медичного обладнання для новонароджених дітей та допомога у лікуванні важкохворих дітей.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry