Сайти Івано-Франківська об’єдналися в Єдині новини Марцінківа

Автор: Вадим Войтик

01 Кві, 2023 15:39

Поділитись публікацією
Сайти Івано-Франківська об’єдналися в Єдині новини Марцінківа

Всі новинні сайти Івано-Франківська об’єдналися в проєкт “Єдині новини Марцінківа”. Відтепер інформаційні матеріали про роботу мера, виконавчого комітету, депутатів міської ради будуть публікуватися одночасно та в єдиній редакції на всіх платформах.  

Про це сьогодні, 1 квітня, повідомили у вайбер-групі ОСББ “Берлінська стіна”. 

Контент готуватимуть редакції франківських порталів почергово. Загальне керівництво інформаційною політикою буде здійснювати Департамент міськвиконкому. 

“Ми давно працювали над цим проєктом і нарешті вийшли на його практичну реалізацію. Ми сподіваємося на долучення до Єдиних новин Марцінківа також теле- і радіокомпаній”, – розповіла очільниця Департаменту.

В рамках Єдиних новин заплановані щоденні рубрики “Ранок з головою” (ранкове звернення мера), “Накрутити хвоста” (трансляція наради з заступниками), “Золотий вік” (інформація про роздачу бюджетних коштів), “Руслан Величний” (про нові досягнення на посаді), “Молитва за посаду” (подяки від духовенства міста).  

“Критика мера не на часі, ми давно це усвідомили. Тож інформації про махінації з бюджетними коштами, тендерами, дерибан землі, про неоднозначні рішення влади нема місця на шпальтах нашого видання”, – заявив шеф редактор “Галки” Вадим Войтик.  

Читайте також інші новини від 1 квітня на нашому сайті