Спеціалісти iSpace.ua озвучили думку щодо iPhone 15 Pro

27 Sep, 2023 16:55

Поділитись публікацією
Спеціалісти iSpace.ua озвучили думку щодо iPhone 15 Pro

У вересні 2023 року новітня модель iPhone 15 Pro стала однією з найпривабливіших пропозицій, поступившись характеристиками тільки iPhone 15 Pro Max. Різниця між версіями незначна, а ціна на айфон 15 про значно приємніша. Спеціалісти магазину iSpace.ua, що є офіційним партнером Apple зі статусом Apple Premium Reseller в Україні, розповіли про головні особливості моделі.

Дизайн

iPhone 15 Pro важить усього 187 г — за такої ваги він не буде втомлювати руку навіть після довгої роботи. Також проапгрейдилася стійкість гаджету до пошкоджень — рамки, що у більш старих версіях були сталевими, тепер виконані з титану. Цей матеріал задав і кольорову гамму — доступні чорний, сірий, блакитний та білий кольори.

Потужність

Остання версія чіпу від Apple, що отримала назву A17 Pro та виконана на 3-нм транзисторах, показує шалений рівень потужності. Графічний процесор має 5 ядер та показує на 30% вищу енергоефективність за більш старі моделі айфонів. Тепер в GPU виділили окремий блок під трасування променів — це покращує продуктивність в іграх та підтримує стабільну кількість кадрів на секунду. Отримати більш детальні дані можна за посиланням https://ispace.ua/iphone/iphone-15-pro — на сайті магазину iSpace.ua.

Камери

Модуль на задній панелі складається з 3-х об’єктивів:

  • Головна камера має роздільну здатність 48 Мп, фокус 24 мм та діафрагму ƒ/1,78. Серед її переваг — нова версія оптичного стабілізування за допомогою зсування сенсору.
  • Надширококутний об’єктив з роздільною здатністю 12 Мп, фокусом 13 мм, апертурою ƒ/2,2 та кутом огляду 120°.
  • Телеоб’єктив з трикратним зумом, роздільною здатністю 12 Мп, фокусом 48 мм та апертурою ƒ/1,78.

Можливості зйомки відео також вражають — користувачі зможуть знімати якісні 4К ролики з частотою 60 кадрів на секунду. Якість кінцевого результату вийде не гіршою ніж за використання професійної техніки.

Інноваційні зміни

Тепер уся лінійка айфонів отримала Dynamic Island — ділянку екрану, що динамічно змінюється в залежності від потреб користувача. Її підтримують більшість додатків, тому взаємодія з гаджетом стала ще приємнішою.

На технологічному рівні змінився також роз’єм для заряджання телефона та передачі даних — на зміну застарілому Lightning прийшов сучасний Type-C порт, що має більш високу швидкість передачі даних.

На думку спеціалістів інтернет-магазину iSpace.ua, iPhone 15 Pro — оптимальний вибір для кожного користувача.

ПРОМО