Спецназ перехопив 5-тий тербатальйон. На переговори з прикарпатцями прибув командувач Сухопутними військами ЗСУ та перший заступник Генпрокурора

Автор: Турій Роман

27 Сер, 2014 15:15

Поділитись публікацією
Спецназ перехопив 5-тий тербатальйон. На переговори з прикарпатцями прибув командувач Сухопутними військами ЗСУ та перший заступник Генпрокурора

Близько двох годин тому на Кіровоградщині колону автобусів з бійцями 5-ого батальйону територіальної оборони зупинив спецназ. Цю інформацію телефоном “Галці” повідомив комбат Віталій Комар.

Читайте також: Суд у справі комбата батальйону “Прикарпаття” триває – свідки кажуть, що рішення про відхід уникнути було неможливо (ВІДЕО)

За його словами, після цього на місце інциденту прибули командувач Сухопутних військ Збройних Сил України Анатолій Пушняков та перший заступник генпрокурора Микола Голомша, керівник військових органів охорони правопорядку. Вони намагаються переконати прикарпатських бійців здати зброю. Після цього, кажуть, усім бійцям дадуть відпустку.

Однак військовослужбовці словам столичних силовиків не вірять. Стверджують – зброю повезуть туди, де її видали – на базу у Делятин. Також очікують, що після здачі зброї усіх оголосять дезертирами. Дехто навіть побоюється фізичного знищення за нібито самовільне залишення бойових позицій під час наступу терористів.

Наразі ситуація залишається напруженою, можливого компромісу не видно. За словами Віктора Комара, бійці батальйону сідатимуть в автобуси, і будуть продовжувати рух на Івано-Франківщину.