Спільне засідання колегії ОДА та облради регіонального розвитку відбулося у Франківську (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Автор: Борис Марія

02 Чер, 2016 22:20

Поділитись публікацією
Спільне засідання колегії ОДА та облради регіонального розвитку відбулося у Франківську (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сьогодні, 2 червня, відбулося спільне засідання колегії облдержадміністрації та обласної ради регіонального розвитку.

Захід розпочався з приємностей – кількох прикарпатців нагородили високими державними нагородами та присвоїли високі звання.

Під час заходу розглянули кілька питань. Зокрема, про стан забезпечення земельними ділянками учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції на Сході України. Стало відомо, що тільки 10% учасників АТО з Прикарпаття отримали земельні ділянки.

Також доповіли про надання воїнам АТО соціальних послуг, на що виділили 10 100 000 гривень.

Порцію критики отримав начальник Державної екологічної інспекції в області Ігор Стефурак. Він розповів про незаконну вирубку лісу, вивезення піску та гравію, засмічення довкілля. За цого словами, на Прикарпатті тільки один полігон має всі дозвільні документи.

Про основні напрямки роботи управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації у 2016 році доповів Дмитро Романюк та презентував ролик про столицю Франківщини англійською мовою.

Начальник управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області Володимир Чернецький закликав всіх запобігати пожежам, адже за останні 5 років на Прикарпатті їх було 10 тисяч. У них загинули 10 діток.

Спільне засідання завершилося доповіддю про об’єднанні територіальні громади, яких в області є три.