Франківський “Княгинин” можуть визнати банкрутом вже сьогодні

Автор: Єва Жасминова

26 Nov, 2014 11:05

Франківський “Княгинин” можуть визнати банкрутом вже сьогодні

Сьогодні, 26 листопада, Івано-Франківський спиртзавод “Княгинин” можуть визнати банкрутом і розпочати процес ліквідації організації як самостійного державного підприємства.

Читайте також: Роботи франківських науковців представлять на масштабному міжнародному конгресі

Зранку колектив працівників спиртзаводу вирушив до Львова на чергове засідання Апеляційного суду щодо банкрутства “Княгинина”. Про це “Галці” повідомило проінформоване джерело.

Боротьбу з івано-франківським підприємством веде ДП “Укрспирт”, до складу якого входить “Княгинин”, кажуть працівники заводу.

Як стверджують пересічні робітники, судові процеси щодо банкрутства “Княгинина” штучні, і створені з метою ліквідації державної фірми, для її переводу під контроль приватної структури.

Громадський активіст, Роман Островський, який вивчав проблеми на заводі, розповів “Галці”, що вже впродовж 10 років по “Княгинину” триває процедура банкрутства, спровокована штучно створеними боргами.

“Ще 10 років тому завод відправляв продукцію в Донецьку область, коли там головував Янукович. Горілка продавалася різним фірмам, які в один момент просто ліквідувалися, залишивши величезний борг нашому заводу. Держава знає про цей борг, але чомусь не хоче його списати” – розповідає Роман Островський.

ДП “Укрспирт”, за його словами, добивається того, щоб справа по банкрутству була завершена, таким чином “Княгинин” перейде у розпорядження цієї фірми.

“ДП “Укрспирт”- це не концерн “Укрспирт”, а структура, створена для відмивання грошей. І якщо суд прийме їх бік, то стане зрозуміло, що таке рішення буде прийняте нечесним шляхом. Ми вкотре зможемо розчаруватися в нашій владі і судовій системі”-підсумував Островський.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry