Співачка Галина Баранкевич презентувала кліп до гімну Крилоської прощі

Автор: Людмила Баран

31 Jul, 2014 17:10

Поділитись публікацією
Співачка Галина Баранкевич презентувала кліп до гімну Крилоської прощі

Представлення нового відео за участі його авторів та акторів відбулося на прес-конференції 31 липня. 

Читайте також: Зіркові франківські актори святкують першу річницю шлюбу - показали чуттєве відео з весілля

“Гімн Крилоській Богородиці” був написаний три роки тому, коли в Галицькому районі почали проводити всеукраїнську прощу щороку в кінці серпня.

“Ми хотіли, щоб в прощі була своя особливість, вирішили, що це буде пісня. Парафіяни порадили автора тексту і виконавицю”, – повідомив на прес-конференції отець Йосафат.

Слова написала Любов Соломчак, котра зачитала свій текст на презентації, музику – Ірина Батюк, аранжування виконав  Роман Калин.  Ідея зняти кліп виникла минулого року, задум відео належить режисеру Андрію Снімщикову.

“Ми вирішили зробити не просто кліп, а короткометражку з присмаком сьогодення. Думаю, що кожен в цьому відео знайде щось своє”, – зауважив режисер.

Зйомки відбувалися у трьох місцях: Успенському соборі, музеї на Крилоській горі та в Івано-Франківському драмтеатрі. За словами Галини Баранкевич,  відео будувалося на символах,  в кожному кадрі є підтекст.

“Сьогодні справді такий складний час для країни. Багато кажуть, що не можна співати, писати. Але сьогодні я з великою легкістю представляю це відео, – сказала співачка Галина Баранкевич, – Сьогодні я виступала на прийнятті присяги спецбатальйону “Івано-Франківськ”. Ви знаєте, їм непотрібні наші сльози, наші скорботи. Їм потрібна їжа, наша молитва і пісня, щоб підняти дух”.