“Співпраця Прикарпаття з Румунією – наш стратегічний напрямок”, – голова ОДА Андрій Бойчук (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

19 Тра, 2021 11:52

“Співпраця Прикарпаття з Румунією – наш стратегічний напрямок”, – голова ОДА Андрій Бойчук (ФОТО)

18 травня голова Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук зустрівся з радником з питань внутрішніх справ і поліцейського співробітництва Посольства Румунії в Україні Думітру Йову та керівництвом військової частини 1241 Національної гвардії України.

Читайте також: В Івано-Франківській області значно виріс рівень вакцинації - Андрій Бойчук

Про це Андрій Бойчук розповів на свої сторінці у фейсбук, інформує “Галка”.

“Співпраця Прикарпаття з Румунією – наш стратегічний напрямок. Івано-Франківщина особливо цінує співпрацю з румунськими колегами. Саме облдержадміністрація є бенефіціаром проєктів військової частини 1241 Нацгвардії в програмі прикордонного співробітництва «Румунія-Україна»”, – каже голова ОДА.

У рамках програми в області реалізується 18 проєктів, які в основному направлені на посилення транскордонної безпеки, на охорону здоров’я, освіту, культуру, туризм та екологію.

“Кожний проєкт для нас важливий і кожен по-своєму впливає на роботу підрозділів Нацгвардії та Жандармерії Румунії. Наприклад, спеціальне обладнання, яке вдалось придбати за кошти програми, сприяє підвищенню ефективності боротьби з транскордонною організованою злочинністю. А спільні навчання дозволяють нам вивчити та впровадити в діяльність передовий європейський досвід”, – зазначає Бойчук.

Прикарпаття є одним з провідних туристичних регіонів України, реалізація вищезгаданих проєктів гарантує особисту безпеку кожного туриста, який відвідує область.

“Обласна державна адміністрація надалі сприятиме реалізації спільних проєктів з Румунією. Наші дві країни мають великий потенціал для співпраці та розвитку, і ми намагатимемось його реалізувати”.

Фото: фб-сторінка голови ОДА, портал МВС 

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...