Співробітники Apple підтвердили перенесення дати виходу iPhone 12

Автор: Єва Жасминова

08 Чер, 2020 21:40

Співробітники Apple підтвердили перенесення дати виходу iPhone 12

Згідно зі звітом Bloomberg, генеральний директор Broadcom Хок Тан згадав про “затримці основного продукту”. На жаль, він не вказав назву компанії, але легко зрозуміти, що він говорить про Apple.

Broadcom є одним з найбільших постачальників компонентів для iPhone, пише znaj. Наприклад, у січні цього року компанія отримала від Купертіно замовлення на 15 мільярдів доларів. Нинішнє покоління моделей iPhone оснащене обладнанням Bluetooth і Wi-Fi від Broadcom. За словами аналітика Moor Insights, Broadcom може поставляти компоненти LTE і навіть 5G для майбутніх iPhone.

iPhone SE, скріншот відео

iPhone SE, скріншот відео

Відомо, що Broadcom намагається попередити інвесторів, що традиційне зростання доходів у третьому кварталі, ймовірно, буде перенесений на четвертий квартал 2020 року. Однак він також заявляє, що “нічого не змінилося з точки зору дизайну, нічого не змінилося з точки зору змісту”.

Компанія дотримується вересневого графіка запуску вже кілька років. Проте продажі iPhone XR були відкладені, і пристрій з’явився на ринку тільки в листопаді. Згідно з повідомленнями, саме це і повинно статися з iPhone 12 серії. Apple може розкрити їх у вересні, але нові пристрої з’являться на ринку на початку вересня. Згідно з повідомленнями, розробка нових пристроїв 2020 року зайняла більше часу, ніж очікувалося, оскільки пандемія не дозволила інженерам Apple поїхати в Китай для завершення розробки.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...