Співведучий “Телебачення Торонто” Макс Щербина розповів про військову службу Майкла Щура (ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

28 Jun, 2022 14:01

Поділитись публікацією
Співведучий “Телебачення Торонто” Макс Щербина розповів про військову службу Майкла Щура (ВІДЕО)

Макс Щербина – співведучий проєкту «Телебачення Торонто» розповів про заробітки на ютубі, життя проєкту в умовах війни та Майкла Щура, який зараз у ЗСУ.

Читайте також: Російська мова - це шлях в труну, - коміки Василь Байдак і Антон Тимошенко (ВІДЕО)

Про це зокрема Щербина розповів у проєкті “Розмова” Сергію Лиховиді.

За словами журналіста, з 24 лютого “Телебачення Торонто” змінилося кілька разів. Формат, який був до повномасштабного вторгнення не встигає за часом, тому вирішили робити стріми, які дозволяли більш оперативно говорити про актуальне.

“Згодом, коли кількість подій трохи зменшилася, повернулися до формату випусків. Вийшло їх вісім. Вони були без нашого “батька” Майкла Щура. Так і називалися “Ґрати, песик, дужка, гривня, поки Майкл на війні”, – ділиться Щербина.

Третьою ітерацією цих змін було те, що творці проєкту перестали робити випуски й вирішили зупинитися на окремих сюжетних історіях в різних жанрах: репортажі, інтерв’ю, блоги. І зараз канал існує у такому вигляді, а відео виходять чи не щодня.

“Ми ж не телевізор. Кайф ютубу в тому, що ти можеш робити все, що завгодно”, – каже Щербина.

Розповів контент-мейкер й про заробіток з ютубу. У середньому, каже Макс Щербина, мільйон переглядів на українському ютубі коштує 300-400 доларів.

“Треба враховувати, що політика ютубу за останні роки стала більш жорсткою і в тебе може бути купа відосів з обмеженою чи взагалі знятою монетизацією. Уявіть, які обсяги контенту на місяць потрібно видавати, щоб умовно оплатити студію і 15 осіб команди.

Більш вагомою штукою є Патреон. Це історія, де вже можна заробляти адекватні гроші, просячи про донати своїх підписників. Взагалі, цей майданчик був вигаданий не просто як підтримка кріейторів, а як доступ до якогось ексклюзивного контенту. Тому за 5, 10, 100, 1000 доларів ти пропонуєш різні бонуси своїм глядачам”, – пояснює Щербина.

Як згадувалося раніше, Майкл Щур – обличчя “Телебачення Торонто” – зараз у лавах ЗСУ. Коли був етап стрімів, раз на тиждень Майкл виходив в ефір і доповідав підписникам, де вони були, що бачили і як їх де обстрілювали. 

“Оскільки стрімів зараз немає, спілкування відбувається у чатах в соцмережах. Розповідав про своє життя-буття у ЗСУ, як це відбувається, про перші бойові виходи. Де він зараз територіально, я не знаю. Знаю, що в порядку, живий”, – розповідає Щербина.

Чи повернеться Майкл у проєкт після війни наразі невідомо, мовляв, все залежить від його бажання й пріоритетів.

Детальніше – у випуску:

Додамо, що проєкт “Розмова” – це не класичне інтерв’ю, це – відверта та щира розмова двох людей про всі ті події, які зараз відбуваються в Україні.

“Ми говоримо про дуже серйозні та складні речі, але ми не забуваємо інколи посміхатися і не відходимо від світлої сторони, адже добро і світло обов’язково переможе!”, – ділиться Сергій Лиховида.